Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да имам някои сериали всички сезони на блурей диск.Предполагам, че има достатъчно големи дискове позволяващи да се запишат всички сезони на някои сериали ако не на HD качество, то поне на нормално и ако въпреки това са много големи ако трябва на 2 диска.Идеята ми е да си ги гледам на PS3 конзолата, а понеже нямам блурей записвачка се интересувам дали някой може да свърши тая работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип заявката ти е в нарушение правилата на форума...Защо не се обърнеш към тракерни форуми - там си има теми точно с тази цел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питането освен че не е по правилата е и напълно безсмислено. Да тормозиш оптиката на козолата в продължение на часове не е никак добра идея. Като сложим и цената на дисковете и то за какво - за някакъв сериал дето като го гледаш веднъж повече едва ли ще ти се наложи. Като толкова искаш да ги гледаш на конзолата инсталирай на компа някой DLNA сървър и си гледай сериала по мрежата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питането освен че не е по правилата е и напълно безсмислено. Да тормозиш оптиката на козолата в продължение на часове не е никак добра идея. Като сложим и цената на дисковете и то за какво - за някакъв сериал дето като го гледаш веднъж повече едва ли ще ти се наложи. Като толкова искаш да ги гледаш на конзолата инсталирай на компа някой DLNA сървър и си гледай сериала по мрежата.

Където и да е сериала дали на харда на конзолата или на компа все ще заема място така, че дали ще го гледам през сървър на друго у-во или от самата машина все тая.А ако е на диск така с остава във времето, а аз хубавите сериали пак си ги гледам след време.Примерно Тези дни пак ще гледам "Бягство от затвора".Бих си записал "Досиетата X" и също "Смолвил", "зелената стрела", Walking dead (че все забравям как беше на български).Бих си направил една голяма колекция от сериали, но за съжаление не мога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.