Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако ми помогнете с избора ще съм ви много благодарен. до момента съм се спрял на сонито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я хвърли едно око на подобрената версия на галаксито, Samsung Galaxy S5 active, щом ти е грабнал около актива ще те накара да се влюбиш в него!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я хвърли едно око на подобрената версия на галаксито, Samsung Galaxy S5 active, щом ти е грабнал около актива ще те накара да се влюбиш в него!

Не е подобрена, а е по-издръжлив. Грозен е, особено с тези механични бутони.

Авторе, изчакай S5 Neo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да правилно, хардуерно са идентични, но е доста здрав и надежден, може да е грозен, но знаеш, че трудно ще се счупи! Водо прахо и ударо устойчив е, издържа и на мръсна и солена вода, не само на чиста!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако автора не се занимава с екстремни дейности, не му трябва. Смяната на стъклото не е кой знае какво, а ако ще го купува от оператор му препоръчвам да направи застраховка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка ситуация може да стане екстремна, изпускаме си редовно смартфоните, на всеки се случва, колкото и да го пазиш, все някога ще падне (поне при мен е така, но нека автора сам си прецени, аз ако имах парите веднага го взимам!)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.