Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте трябва да си купя лаптоп, който ще се ползва за програмиране. Ще ми трябва за университета. Предпочитания нямам за марка, защото нямам и опит с лаптопите. Друго не се сещам, което трябва да напиша, но ако има нещо питайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Fujitsu Lifebook A544 A5440M73A5EE - най-балансираното и оптимално решение за този бюджет!

До 1000лв., можеш да му боднеш едно SSD и нашинката ще литне!

Процесорът, въпреки че е i3, той е високо волтажен и има напълно достатъчна производителност да задоволи нужните ти, а и е мощен, колкото ниско волтажен i5...

A, вградената видеокарта има производителност, близка на тази на Nvidia 820M и същевременно имаш надеждността на вградената видеокарта, а само да припомня, че специализираната видеокарта дава дефекти, рано или късно!

И една скоба - моделът поддържа до 4-ядрен i7 процесор(до i7-4712QM) и дава възможност за ъпгрейдване на процесора в един бъдещ период! ;)

Моделът е пластмасов, но има сервизен капак, който ти позволява лесно сам да му правиш профилактика! :)

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Fujitsu Lifebook A544 A5440M73A5EE - най-балансираното и оптимално решение за този бюджет!

До 1000лв., можеш да му боднеш едно SSD и нашинката ще литне!

Процесорът, въпреки че е i3, той е високо волтажен и има напълно достатъчна производителност да задоволи нужните ти, а и е мощен, колкото ниско волтажен i5...

A, вградената видеокарта има производителност, близка на тази на Nvidia 820M и същевременно имаш надеждността на вградената видеокарта, а само да припомня, че специализираната видеокарта дава дефекти, рано или късно!

И една скоба - моделът поддържа до 4-ядрен i7 процесор(до i7-4712QM) и дава възможност за ъпгрейдване на процесора в един бъдещ период! ;)

Моделът е пластмасов, но има сервизен капак, който ти позволява лесно сам да му правиш профилактика! :)

Едва ли ще правя ъпгрейд все пак ще е първият ми лаптоп :D Профилактика ще отида при един приятел да ме научи как се прави това и с кое да внимавам. Като цяло иначе лаптопа ми харесва. Това че е пластмасов не ми пречи то е важно аз колко го пазя. Все пак и от стомана да е ще се разбие ако не го пазя :D Може да му сложа едно SSD наистина за скорост, но ще е по напред.

Редактирано от helis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.