Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте...

Преди 10-ина дни купих телефон- samsung galaxy j1-,но нещо ме притеснява.Гласът на човека отсреща не е ясен..,приглушен,накъсан...не се разбира изобщо Не винаги,но 8 от 10 разговора са съпътствани с "моля,моля.."....Ако е в най-силна степен е много крещящ..а когато намаля малко изобщо не разбирам какво да говоря.....

Най-лесно е да го занеса в сервиз,но не зная дали е развален макар и нов или не съм отметнала точните настройки....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли опция в твоя Самсунг "Подтискане на околния шум при разговор" или "Заглушаване околния шум" или както там се казва...

И ако имаш маркирано ли е с чавка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли опция в твоя Самсунг "Подтискане на околния шум при разговор" или "Заглушаване околния шум" или както там се казва...

И ако имаш маркирано ли е с чавка.

Нямам подобна опция,но проблема не е ,че отсрещния абонат е на шумно место.Последния ми разговор беше с човек,който се намираше в тиха стая,аз също..... и отново силен звук,но" размазан" говор....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз те разбирам много добре за какво говориш, а аз не съм казал, че човека отсреща е на шумно място.

Имах такъв проблем преди време (не помня с какъв Андроид беше апарата) и като отмаркирах тази опция всичко си дойде на мястото.

Виж в Настройки обаждания нямаш ли нещо подобно.

Не казвам, че е точно така името на опцията, но нещо сродно виж...

С кой софтуер си?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз те разбирам много добре за какво говориш, а аз не съм казал, че човека отсреща е на шумно място.

Имах такъв проблем преди време (не помня с какъв Андроид беше апарата) и като отмаркирах тази опция всичко си дойде на мястото.

Виж в Настройки обаждания нямаш ли нещо подобно.

Не казвам, че е точно така името на опцията, но нещо сродно виж...

С кой софтуер си?

Отново прерових телефончето и не открих подобна опция.По-скоро си помислих дали аз съм представила проблема ясно..Незная за софтуера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.