Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да ми препоръчате мишка? Бюджета не е много само до 30 лв, трябва ми някаква гаминг мишка по възможност с доубле клик, но да издържи дълго време и както казах да е хубава главно за цс 1,6 и цс го.

Някой ще кажат, че като можеш да играеш мишката не зависи много, ми да така е аз изпозлвам мишка за някакви си 7-8 лв и съм добър и на двете, но ми трябва нещо по-добро...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

E CS дали е специална, че да има специална мишка за нея?

Аз използвам a4tech x7-710mk и съм много доволен.  

Редактирано от Hellioob (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам това или каквото си изберете на A4Tech X7 серията! Ползвам такава периферия от доста време и съм много доволен! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 30 лева няма геймърска мишка. Ако искаш геймърска мишка, първо събираш сума от 100-150 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има геймърски мишки за до 30-35 лв, да по-некачествени от тежи за 100 лв, но пак вършат перфектна работа.

Редактирано от proxy97 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак казвам, геймърски мишки от 30 лева НЯМА! Геймърските използват различни по-качествени сензори! Моля, не бъркайте добавките с геймърски. За 35 лева има светешки мишки с контрол за DPI-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак казвам, геймърски мишки от 30 лева НЯМА! Геймърските използват различни по-качествени сензори! Моля, не бъркайте добавките с геймърски. За 35 лева има светешки мишки с контрол за DPI-то.

На А4tech има геймърски с лазерен сензор ,която е перфектна за ЦС,а съм сигурен и че ще сложи половината от прехвалените на разни геймърски фирми!Аз лично ползвам от 6-7 години тази A4tech X7 XL-740K и си играя прекрасно,но всичко зависи от средствата ,с които мисли да се раздели авторът на темата!

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На А4tech има геймърски с лазерен сензор ,която е перфектна за ЦС,а съм сигурен и че ще сложи половината от прехвалените на разни геймърски фирми!Аз лично ползвам от 6-7 години тази A4tech X7 XL-740K и си играя прекрасно,но всичко зависи от средствата ,с които мисли да се раздели авторът на темата!

Аз говоря за истинска геймърска мишка с по-висока цена. Тука не включвам Razer, защото съм доста разочарован от тях. (мишката се скапа на 3-тя месец, добре че имаше гаранция)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да така е. Но е по-добре май с мишка която е 30 лв, от колкото 5 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам  X7 X-705K от няколко години и все още е здрава и точна, приятелите ми също я харесаха след употреба. Като избираш гледай да е 1000hz (1ms).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То с хубавата мишка и хубав комп върви! :P

Ако ще от 300 лв да вземеш, ако не можеш да играеш няма как да го оправиш :D

http://www.amazon.com/HP-Gaming-Mouse-with-VooDooDNA/dp/B001HLF2KO/ref=cm_cr_pr_product_top?ie=UTF8

Ей с това играя, пък още не са ме приели в СВЕТОВНАТА ЛИГА  на CS-GO!

Редактирано от atridi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам  X7 X-705K от няколко години и все още е здрава и точна, приятелите ми също я харесаха след употреба. Като избираш гледай да е 1000hz (1ms).

Ами да може, а хубаво ли е да има повече DPI?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм специалист, но предполагам е по-добре сензора да е добър. Иначе за DPI съм чувал, че след 2000-3600 просто нямало смисъл от повече. Когато го настроя на повече просто курсора се мести по-бързо.
А като цяло я взех, защото старата беше 800 dpi, 250 hz и когато преместя мишока рязко не го хващаше, а тази няма този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се изтрива!! Моите извинения за спама!

Няма опция да се изтриват мнения. 

Редактирано от Hellioob (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм специалист, но предполагам е по-добре сензора да е добър. Иначе за DPI съм чувал, че след 2000-3600 просто нямало смисъл от повече. Когато го настроя на повече просто курсора се мести по-бързо.

А като цяло я взех, защото старата беше 800 dpi, 250 hz и когато преместя мишока рязко не го хващаше, а тази няма този проблем.

Ами аз сега съм с Delux M395 несъм имал проблеми, но мисля че може и по-хубава да си купя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бях с Delux някаква  и след покупката съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесахте ли си някаква мишка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така харесах си няколко мишки и те са : Biso Q3  , Biso T1 , Biso T10 , Biso T12 това са по ефтини, а и една на CM Storm Devastator, обаче ми се иска да знам мнение за Biso

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.