Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Останах между Nokia Lumia 1320 и Sony Xperia Z1. Намерих и двата телефона на доста добра цена. Общо взето и двата телефона ми харесват, но трябва да избера един от тях :D Ако вие бяхте на мое място кой телефон бяхте купили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

algor    29546

Аз ще те посъветвам да вземеш този, който на теб повече ти харесва.

Двете ОС са коренно различни и тук може да се изредят 10-20 души с различни мнения и плюсове на всяка от тях, тъй че страничното мнение надали ще ти помогне много.

Ако все пак дадеш бюджет и споделиш какво най-вече търсиш в даден апарат, хората могат да ти препоръчат нещо друго, което не си гледал до момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от |VIP|d3v1L
        Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• от HackerX
        Разглеждах телевизори до 1000лв и се спрях на SONY KDL-48WD650 (1, 2) Добър избор ли е както за филми, така и за игри на PS4?
        Като алтернатива има LG 49LH630V, той по-качествен ли е и струва ли си допълнителната разлика в цената?
      • от Bat_Koki
        Здравейте на всички.Имам проблем с телевизор Sony Bravia модел KD-49X8309C.Телевизора е с операционна система андроид, но не съм сигурен за кой точно.Проблема е, че постоянно ми изписва "за съжаление DirectSetting спря" и каквото и да му пусна постоянно спира.Клиповете в нета насичат,немога да си пусна филм през флашка всичко спира.Може ли някой да помогне.Благодаря Ви.
      • от Ж. Ж.
        Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
      • от LaMuSz
        Здравейте,
        племенника ми си е сложил парола за заключване на телефона, която в последствие е забравил. Също така не си помни паролата за google акаунта. Как мога да изтрия цялата информация на телефона и в същото време да го RESTORE-на до първоначален режим?
        Свалих PC Companion, но там има "Software repair" при който не мога да продължа без да сложа отметка на "Yes, I know my Google™ account details", а в действителност Аз не ги знам (нито племенника ми...все пак е 3ти клас) :о)

Ще съм Ви благодарен, ако може да помогнете! Моделът на телефона е "Sony xperia™ E5"
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.