Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Останах между Nokia Lumia 1320 и Sony Xperia Z1. Намерих и двата телефона на доста добра цена. Общо взето и двата телефона ми харесват, но трябва да избера един от тях :D Ако вие бяхте на мое място кой телефон бяхте купили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ще те посъветвам да вземеш този, който на теб повече ти харесва.

Двете ОС са коренно различни и тук може да се изредят 10-20 души с различни мнения и плюсове на всяка от тях, тъй че страничното мнение надали ще ти помогне много.

Ако все пак дадеш бюджет и споделиш какво най-вече търсиш в даден апарат, хората могат да ти препоръчат нещо друго, което не си гледал до момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тъп Но Грозен
        Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
        Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
      • от Kanchor
        Имам нокия, купена от Швейцария, която не разпознава Vivacom българска сим карта. Как да отключа телефона ?
      • от vELiNiO
        Sony Ericsson k500i: Модел 2004г., с цветен дисплей, Infrared, интернет браузър, вградена VGA камера, вътрешна памет 12МВ и т.н. Има си кутия и зарядно.

За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от |VIP|d3v1L
        Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.