Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Останах между Nokia Lumia 1320 и Sony Xperia Z1. Намерих и двата телефона на доста добра цена. Общо взето и двата телефона ми харесват, но трябва да избера един от тях :D Ако вие бяхте на мое място кой телефон бяхте купили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще те посъветвам да вземеш този, който на теб повече ти харесва.

Двете ОС са коренно различни и тук може да се изредят 10-20 души с различни мнения и плюсове на всяка от тях, тъй че страничното мнение надали ще ти помогне много.

Ако все пак дадеш бюджет и споделиш какво най-вече търсиш в даден апарат, хората могат да ти препоръчат нещо друго, което не си гледал до момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от rian14
      Здравейте, съфорумци , предстои ми наложителна смяна на телефона (стария е Sony z3 d6603 ,2014г.) Поради факта че се отлепи (започна да се повдига спрямо рамката) водих го на ремонт , сменихме и батерията но се оправи само за месец, таа съм се насочил към нов смартфон . Бих искал да чуя съвети и препоръки относно такъв. Държа да е сони отново и да е до 800 лв. Някой с Sony Xperia xa2 ultra да каже мнение или да чакам новите xa3,xa3 ultra. Благодаря предварително
    • от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
    • от Valentin Kostadinov
      Здравейте! Решил съм да си взема DSLR фотоапарат. Любител аматьор съм така, че за първи апарат мисля да отделя до 1300-400лв. Ще ми трябва предимно за снимане на пейзажи и нощни снимки. Спрял съм се на няколко модела. 
       Nikon D5600
      Nikon D3500
      Canon 750D
      CANON 2000D 
      SONY A68

моля споделете мнение за въпросните апарати. Гледам доста сравнения е нета и като цяло Сонито бие всички с характеристиките си, но все пак не знам до колко наистина е добър. Иначе в момента във Фосинтезис го има на промоция с два обектива. 
      Ще съм благодарен за адекватни коментари!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.