Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Devinbg    0

Привет!

Интересува ме какво съдържа изпита по Български език в ПУ.Ако някой е запознат нека сподели,какви типове задачи се падат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

niki292002    2505

Да си приготвиш пищов ли ?

Сега сериозно, не може да знаем, поради причината че ги сменят... (за да предотвратят преписване)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

ПУ..........Не се плаши,всеки влиза там ;) 

3-ка в дипломата,3-ка на матурите,и си вътре ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
        Здравейте! Забелязвам че в последно време силно зачестиха боклуците продавани в България ,които често могат да бъдат и опасни. 2010 правих ремонт на банята ,купих шкаф с огледало и халогенни лампи. Вече няколко пъти имам проблем с тях ,по-конкретно с трансформаторът. От начало мислех , че проблемът се дължи на овлажняване ,защото един от проводниците няколко пъти изгаря напълно и се откъсва от клемата. Зимата го оправях последно ,преди седмица пак спря да работи. Чак сега забелязах с огромна изненада ,че проводниците излизащи от въпросния трансформатор не са медни ,а са от желязо. Появява се корозия между тях и клемата ,започва да грее и прегаря. В резултат на това полимерния капак е леко стопен. 
        Смених проблемния проводник и клемата с нови по-масивни, и промазах с поялна паста гнездата на клемата ,за да не попада влага там. Дано този път издържи по-дълго. 

Възмутен съм ,как е възможно да пестят, дори от медните проводници?!? За първи път виждам подобна престъпна глупост ,която може да доведе до пожар. Как е възможно на нашия пазар ,да се продават такива боклуци и контролът да е на практика нулев? 

Преди време имах подобен проблем с бойлер "ЕлДом" ,който също бе закупен 2010. При него проводниците бяха медни ,но бяха твърде тънки за 3kw нагревател и по същия начин ,един бе изгорял и разтопил полимерния капак. Това на практика са пожароопасни продукти ,икономиите при тях могат да костват нечие жилище ,дори живот. 

• от loranst looa
        Здравейте моля да ми препоръчате някоя ефективна безплатна програма или сайт със български или балкански  прокси сървъри , защото от тия дето намирам на първо четене са много бавни или изобщо наработещи .
      • от Mario Smilkov
        Здравейте! Не знам дали това е правилната тема и/или форум за моя въпрос, но все пак ще го задам...
        Имаме ли право и достъп до видеата, които се заснемат по време на изпита за кормуване пред ДАИ?
        Ако да, къде и как?  Ако не, Защо?
      • от mamemo
        Може ли някой да ми помогне. Търся JetAudio на български или руски език. Или някоя друга подобна програма ,но пак на тези езици.Благодаря предварително.Хубава вечер

• от Gangosa
        Бъгна ми много яко сменянето на клавиатурата. Стои си на английски и не се сменя а не е само английски от регионални настройки съм добавил каквото трябва ,но изтеглих външна фонетика, защото вградената при виста не ми е удобна за писане на бг. Как да си го сменя последно беше избрано левия alt+shift да сменят клавиатурната подредба. Или как да ресетна клавиатурата. Мисля да ресетна регистрите.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.