Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът е следният: При стартиране на компютъра, при рестарт или при събуждане, когато вляза в Модзила и Хром се случва следното - програмата започва да се държи все едно е на безкраен рефреш. При въвеждане дори и на една буква в лентата за адресите всичко се нормализира и понякога в долната част се появява менюто с команди на браузъра. Всичко е ок до следващото изключване или рестартиране на компа. При Офис проблема е подобен - при отваряне на която и да е програма се отваря постоянно прозорецът за запаметяване на текущия документ и не може да бъде премахнат. съответно - не може да се работи с програмата.  Проблемът се получава само при стартиране на системата, с Windows 7 64 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

make79    42

Колегата Ken  ме изпревари - погледни си хубаво клавиатурата - не пишете дали е десктоп или лаптоп

Ако е десктоп - опитайте с др. клавиатура :) - ако е лаптоп - занесете го в най близкия доверен сервиз да го погледнат :)

успех

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колегата Ken  ме изпревари - погледни си хубаво клавиатурата - не пишете дали е десктоп или лаптоп

Ако е десктоп - опитайте с др. клавиатура :) - ако е лаптоп - занесете го в най близкия доверен сервиз да го погледнат :)

успех

Ако имах проблем с клавиатурата това щеше да се случва постоянно. Проблемът се появява единствено при стартиране на компютъра.

П.С. Стационарен е компа.....

Редактирано от Георги Георгиев_358948 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

В такъв случай пробвай как ще е в Safe mode.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблемът си остава и в Сейф Мод, а ето това изписва след като въведа каквъто и да е символ в полето за адресите на Модзила:

<!--

This Source Code Form is subject to the terms of the Mozilla Public
       - License, v. 2.0. If a copy of the MPL was not distributed with this
       - file, You can obtain one at http://mozilla.org/MPL/2.0/.

-->

<!DOCTYPE html>

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"hasBrowserHandlers="true" snippetsURL="https://snippets.cdn.mozilla.net/4/Firefox/38.0.5/2015052514…/WINNT_x86-msvc/bg/release/Windows_NT%206.1/default/default/" snippetsVersion="4" searchEngineName="Google">

<head></head>
        <body dir="ltr">
            <div class="spacer"></div>
            <div id="topSection"></div>
            <div class="spacer"></div>
            <div id="launcher" session="true"></div>
            <a id="aboutMozilla" href="https://www.mozilla.org/about/?utm_source=about-home&utm_medium=Referral"></a>
        </body>

</html>

След това вече всичко си работи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

С коя антивирусна си ?

Защо не направиш едно сканиране с Malwarebytes Anti-Malware ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С коя антивирусна си ?

Защо не направиш едно сканиране с Malwarebytes Anti-Malware ?

С Avast u Spybot Search & Destroy. Сега ще пробвам предложената от теб програма. Имам някакви бегли спомени, че в един момент май имах имах две Microsoft NET Framework......Изтрих едната и май тогава проблемите започнаха....в момента съм с Framework 1.1 и не ми позволява да инсталирам по-нова версия - дава грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

С Avast u Spybot Search & Destroy. Сега ще пробвам предложената от теб програма. Имам някакви бегли спомени, че в един момент май имах имах две Microsoft NET Framework......Изтрих едната и май тогава проблемите започнаха....в момента съм с Framework 1.1 и не ми позволява да инсталирам по-нова версия - дава грешка.

Тогава първо отстрани грешките (провери в Event log за тях) и чак след това оправяй проблемите с програмите.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тогава първо отстрани грешките (провери в Event log за тях) и чак след това оправяй проблемите с програмите.

Нямам ни най-малка представа как да направя това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

Нямам ни най-малка представа как да направя това.

Аз още по-малко, след като дори не знам, каква точно грешка излиза.

Event log-а се отваря, като напишеш в полето за търсене на Start менюто eventvwr.msc и Enter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че открих предполагаемия проблем. В Event log-a :

Source: ESENT  Log: Application

wuaueng.dll (484) SUS20ClientDataStore: Unable to read the header of logfile C:\Windows\SoftwareDistribution\DataStore\Logs\edb.log. Error -546.

Details:

- Provider
          [ Name] ESENT
        - EventID 412
          [ Qualifiers] 0
          Level 2       Task 3       Keywords 0x80000000000000     - TimeCreated
          [ SystemTime] 2015-06-17T13:25:42.000000000Z
          EventRecordID 219246       Channel Application       Computer W-PC       Security

- EventData

wuaueng.dll       484       SUS20ClientDataStore:       C:\Windows\SoftwareDistribution\DataStore\Logs\edb.log       -546
    Редактирано от Георги Георгиев_358948 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.