Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да си взема 1 ново pc, но понеже не разбирам много реших да се допитам до вас. Та бюджет-а ми е около 700/750. Знам, че не е много, но тъка или иначе не съм фен на най-новите игри. Игрите които смятам да играя (и да записвам на тях) са Minecraft, League of Legends, FIFA 15 и CS:GO (Евентуално да играя GTA V, в случай, че е възможно да тръгне :D). Нямам претенций да играя с 489 FPS. Мисля, че 60 кадъра са достатъчни (е по-принцип не пречи и да са повечко де, но няма да се лакумея). Държа да отбележа, че не държа по-горните игри да ги играя на ULTRA MEGA GIGA HD графики или резолюция, а просто да е възможно да играя игрите без лаг (пак казвам дори и да е на very low). Също искъм да попитам възможно ли е на компютър, зглобен за тези пари да се стрийм-ва на по-горните игри (естествено без GTA) ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имате ли стари компоненти,които да се ползват?

Монитора какъв е?

Бюджета е принципно малък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обща стойност - 752.37 лв. с ДДС

Ако беше за мен аз бих взел това. 
    Консумацията ще е под 150W, та захранването ще е предостатъчно. С 8ГБ РАМ и 1ТБ твърд диск. Игрите, които ще играеш (като изключим GTA V) са леки и ще ги играеш без проблем на високи детайли.
    Другия вариант е да вземеш i5 без видеокарта или Athlon X4 750K/760K/860K с видеокарта от типа на R7 260X/GTX750/TI.
    С i3 и 260X се надвишава бюджета драстично и трябва да вземеш 1x4 РАМ, което е кофти за дъно с 2 слота...
    Конфигурацията ще е достатъчно студена, та дори и без вентилатори, частите ще поддържат ниски температури...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обща стойност - 752.37 лв. с ДДС

Ако беше за мен аз бих взел това. 
    Консумацията ще е под 150W, та захранването ще е предостатъчно. С 8ГБ РАМ и 1ТБ твърд диск. Игрите, които ще играеш (като изключим GTA V) са леки и ще ги играеш без проблем на високи детайли.
    Другия вариант е да вземеш i5 без видеокарта или Athlon X4 750K/760K/860K с видеокарта от типа на R7 260X/GTX750/TI.
    С i3 и 260X се надвишава бюджета драстично и трябва да вземеш 1x4 РАМ, което е кофти за дъно с 2 слота...
    Конфигурацията ще е достатъчно студена, та дори и без вентилатори, частите ще поддържат ниски температури...

А има ли някакъв вариянт с i3 ? (иначе благодаря)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lamAch0  ako искаш мога да ти дам една видео карта 2-ра употреба 270х ,  понеже имам 2 от тях  даже съм дал едната за продажба .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това ми изглежда добре щом е ограничен бюджета :)

Добавено ССД ако имаш старт хард който да използваш:
    ASUS H81M-PLUS /1150
    G3250 3.2GHZ/3M/BOX/1150
    2X4G DDR3 1600 A-DATA
    PALIT GTX750 STORMX 2G D5
    KINGSTON SSD 120GB SV300S37A
    PSU Chieftec GPA-500B8 500W
    Обща стойност - 728.19 лв. с ДДС

Вземаш тази кутия със безплатна доставка е 40лева :
    Кутия DeLux ME880 http://www.emag.bg/kutija-delux-middletower-bez-zahranvasch-blok-cherna-me880/pd/D35GJBBBM/

Обща стойност - 768.18 лв. с ДДС

Ако нямаш стар хард без ССД с 1ТБ хард , може да не е този:
    ASUS H81M-PLUS /1150
    G3250 3.2GHZ/3M/BOX/1150
    2X4G DDR3 1600 A-DATA
    1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
    Обща стойност - 727.03 лв. с ДДС

Кутия DeLux ME880 http://www.emag.bg/kutija-delux-middletower-bez-zahranvasch-blok-cherna-me880/pd/D35GJBBBM/

Обща стойност - 767.02 лв. с ДДС

Ако мислиш после да клокнеш малко вземи този процесор http://nikem-bg.net/computer-components/G3258-3.2GHZ-3M-BOX-1150
    Вдига цената малко над бюджета ти и ще трябва друг охладител за 30-60 лева да си вземеш когато ще клокваш.
    Ако не е проблем този по-скъп процесор вземай него без да се замисляш :)
    ASUS H81M-PLUS /1150
    2X4G DDR3 1600 A-DATA
    1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
    G3258 3.2GHZ/3M/BOX/1150
    Обща стойност - 757.36 лв. с ДДС

260X е малко по-бърза ако искаш сложи нея

Обща стойност - 797.35 лв. с ДДС

Редактирано от Explo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.