Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте пичове започнах да правя клипчета на игри предимно лииг оф легендс но сега започвам и на други може да ги видите и да си кажете мнението дали ви харесва и съответно да се абонирате ето ги и тях 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте пичове започнах да правя клипчета на игри предимно лииг оф легендс но сега започвам и на други може да ги видите и да си кажете мнението дали ви харесва и съответно да се абонирате ето ги и тях 

Ето го и новото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    atridi    209

Нищо нова под слънцето!!! Освен теб правят още 1000000000000000000 клипове и какво от това :P

Виж ако направиш клипаве на мацката, ще ни заинтригуваш :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо нова под слънцето!!! Освен теб правят още 1000000000000000000 клипове и какво от това :P

Виж ако направиш клипаве на мацката, ще ни заинтригуваш :D :D :D

Брутален :D :D :D :D
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:D мацката е резерве :D знам че има много хора които правят но знам също че не е много развито в България и просто реших да видя какво ще излезе :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    atridi    209

:D мацката е резерве :D знам че има много хора които правят но знам също че не е много развито в България и просто реших да видя какво ще излезе :)

Не знам за другите, ама предпочитам да играя вместо да гледам как другите играят :)

п.п. Хайде сега резерве! Дай едно кръгче :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам за другите, ама предпочитам да играя вместо да гледам как другите играят :)

п.п. Хайде сега резерве! Дай едно кръгче :D :D :D

Да разбирам те и аз лично предпочитам да играя отколкото да гледам някой как играе задова гледам от една страна клипчетата да са леко "просташки" един вид да става шоу и смях от друга страна някой ако е затруднен с някоя игра и неможе да направи нещо да види определен начин за минаването и и то на български не на английски както повечето правят общо взето това е идеята ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Agentpat™    3554

Да разбирам те и аз лично предпочитам да играя отколкото да гледам някой как играе задова гледам от една страна клипчетата да са леко "просташки" един вид да става шоу и смях от друга страна някой ако е затруднен с някоя игра и неможе да направи нещо да види определен начин за минаването и и то на български не на английски както повечето правят общо взето това е идеята ми.

Няма нужда да се виждаш. Даже ще е по-добре, защото така се закрива немалка част от екрана. Тренирай си и дикцията това ще ти помогне много - сега някак мънкаш.

Използвай слушалки с микрофон, защото сега се чуваш някак глухо и леко кънти. Не мълчи, но и не прекалявай с коментара! Обяснявай какво намираш и чети всяка бележка.

Ако искаш мога да ти дам линкове към "прохождения" на Тсолов - да чуеш и видиш за какво иде реч. Той е най-добрият, който съм чувал на български.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма нужда да се виждаш. Даже ще е по-добре, защото така се закрива немалка част от екрана. Тренирай си и дикцията това ще ти помогне много - сега някак мънкаш.

Използвай слушалки с микрофон, защото сега се чуваш някак глухо и леко кънти. Не мълчи, но и не прекалявай с коментара! Обяснявай какво намираш и чети всяка бележка.

Ако искаш мога да ти дам линкове към "прохождения" на Тсолов - да чуеш и видиш за какво иде реч. Той е най-добрият, който съм чувал на български.

Добре прати ми да ги видя оценявам критиките и знам че е така и се старая да ги оправя и мисля че за в бъдеще ще е по добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Agentpat™    3554

Добре прати ми да ги видя оценявам критиките и знам че е така и се старая да ги оправя и мисля че за в бъдеще ще е по добре :)

Ето. Желая ти успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Сирини    208

Ба*та и кашута .. пълен дечко...АнимЕ!

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Leo123
        Добър ден ! Реших се най-накрая да си взема нов лаптоп . Лаптопа ще се ползва главно за игри ,  не до там толкова  натоварващи(CS Go , Fifa 17 , FM 17 , COD и др.) , но ако реша да играя такава бих искал лаптопа да може да се справи . Мисля да го ползвам поне 4/5 години ( дано да имам този късмет и да издържи ) . Бюджетът е около 3 000лв. и съм се решил да е 17.3 инча , а не като сегашния ми 15'' . Ето ги и моделите на които съм се спрял  :
        1. https://laptop.bg/archive/laptops-acer-Predator_17_G5_793-acer_predator_17_g5_793_NH_Q1HEX_02
        2. https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V17_Nitro-acer_aspire_v17_nitro_vn7793g_NHQ26EX007?gclid=CODO_PCwttYCFRMTGwodAOcI1w
        3. http://www.pcstore.bg/bg/laptop-asus-fx753ve-gc093.html?dsa=laptop&gclid=EAIaIQobChMIjb2nxrG21gIVDmYbCh2tcAoNEAAYAiAAEgK23vD_BwE
        Това са моделите на които аз съм се спрял . Тъй като не съм много напред в нещата бих искал да ми кажете стават ли и кой от тях е най-добре ? Тъй като това доста пари , бих искал да взема възможно най-добрия вариант в рамките на този бюджет . Също така бих искал да ме посъветвате от кой сайт е най-добре да се поръча ? Благодаря предварително за отделеното внимание 
      • от pi4a7a
        Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
        Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
      • от geffy
        Здравейте , моя проблем е следния : 
        Имам лаптоп с две видеокарти : 
        Intel HD Graphics 4600
        Nividia GeForce  GT 820 M 
        През свободното си време го използвам най-вече за игри , знам че на някои игри , моят лаптоп не покрива параметрите , но въпреки това са тръгвали доста добре .Един ми приятел ми сподели , че за да вървят по-добре игрите трябва да инсталирам най-новите драйвери от сайта на Nividia.От това което забелязах е , че при всяко инсталиране на драйвер от там , игрите ми започнаха да лагват все повече.Някой път съм деинсталирал по-нови драйвери и съм слагал по-стари и се е оправело , но после отново започва да забиват . Какво да правя в такъв случай , съвет за да може ако е от драйверите да се оправи лага при игрите .
      • от viki00
        Здравейте , 
        За първи път пиша в този форум , не разбирам нищо от компютри , но реших че ще събера пари и ще си купя компютър на който да цъкам игри като friday the 13th , GTA , minecraft , stranded deep , и др. Въпроса ми е тези игри ще тръгнат ли на компютър със следната конфигурация :
        процесор - Intel Pentinium G4560, 3mb cache, 3.50GHz
        дънна платка - asrock H110M - PGS, LGA1151 
        RAM памет - 4gb
        твърд диск - 1TB
        видео карта - gainward Nvidia GeForce GT730 4gb
        компютъра струва 650лв , знам че има и по хубави но на мен ми трбва до 650лв и това е най- добрия според мен , който успях да намеря , само незнам дали игрите ще тръгват ако може някой, който разбира да каже . 
      • от Martin2217
        Ето първата ми идея за компилация. 
        За дъно си мисля Asus Z170-A (392 лв) 
        Процесора  Intel Core i7-6700K 4GHz LGA1151 (642 лв) 
        Рам Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2400MHz (133 лв )   Ако разполагате с повече при може да вземете и две по 8 гб
        Хард диск Western Digital Caviar Blue 3.5" 1TB 64MB SATA3  ( 99 лв ) напълно достатъчно 
        Захранване Corsair RMx Series RM650x, 650W, 80 Plus Gold ( приблизително 240 лева ) 
        Видео картата MSI GTX 1050 TI 4GB GAMINGX GDDR5 PASCAL ( от 380 лв до 420 лв ) 
        И кутия Segotep Polar Light  Като има Възможност за водно охлаждане .
        Как мислите тази компилация дали е съвместима и дали е достатъчно добра за тези пари                                                                 Обща сума около 1900 лева 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.