Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

viktor9205    24

Здравейте момчета искам да сложа видео , че вграденото много ме тормози..
    Какви вариянти имам
    Дъно - ASROCK FM2A55M-HD+
    Процесор - AMD A4-5300 Trinity Dual-Core 3.4GHz Radeon HD 7480D 
    Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

techmaniac    11069

Зависи от бюджета ви какво ще позволи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Спрял съм се на AMD Radeon HD 7770, но като разпитах тук там един ми казва, че ще стане, а друг ми казва няма да стане заради процесора ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    techmaniac    11069

Няма причина да не тръгне заради процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Или май захранването беше не процесора, но мерси все пак ще я взема, ако не стане просто ще сменя захранването или ще я продам най-малкото

Редактирано от viktor9205 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    enigmatic    79

Снимай лепенката на захранването и ще можем да ти кажем дали ще е наред с него. А иначе сподели кои игри мислиш да пускаш - ако е CS/Лига то HD 7770 си е достатъчно за макс. настройки и 60 FPS. Ако обаче мислиш да пускаш по тежки заглавия - за малко повече отгоре R7 260x е по-добрият вариант. Другата възможност е втора ръка (в гаранция), ако ще сменяш захранването. Има добри оферти в оlx-a.

Еdit: Не обърнах внимание на процесора. То по нагоре от HD 7770 (R7 250x)/ HD 7790 (R7 260x) няма смисъл. Dual Graphics (комбинация с R7 карта) пък не е налична за A4 серията.

Редактирано от enigmatic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Още малко инфо 

450W ATX , RAM 6GB DDR 3 (Ако ви помага с нещо) дали ще е окей да я подкарам

Снимай лепенката на захранването и ще можем да ти кажем дали ще е наред с него. А иначе сподели кои игри мислиш да пускаш - ако е CS/Лига то HD 7770 си е достатъчно за макс. настройки и 60 FPS. Ако обаче мислиш да пускаш по тежки заглавия - за малко повече отгоре R7 260x е по-добрият вариант. Другата възможност е втора ръка (в гаранция), ако ще сменяш захранването. Има добри оферти в оlx-a.

Еdit: Не обърнах внимание на процесора. То по нагоре от HD 7770 (R7 250x)/ HD 7790 (R7 260x) няма смисъл. Dual Graphics (комбинация с R7 карта) пък не е налична за A4 серията.

dota 2 цъкам принципно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    enigmatic    79

Ще трябва да махнеш страничния капак и да видиш на лепенката колко е 12 волтовата линия (или направо я снимай). То си пише 450 вата, ама в повечето случаи далеч не е толкова.

Иначе и за дота няма проблем картата, само че процесора идва слаб. Можеш да помислиш да за ъпгрейд към някое по-ново APU или Athlon X4 860k. И все пак с HD 7770 ще има доста повече FPS отколкото с вграденото.

Тук пише кои процесори подържа дъното ти - Линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Ще трябва да махнеш страничния капак и да видиш на лепенката колко е 12 волтовата линия (или направо я снимай). То си пише 450 вата, ама в повечето случаи далеч не е толкова.

Иначе и за дота няма проблем картата, само че процесора идва слаб. Можеш да помислиш да за ъпгрейд към някое по-ново APU или Athlon X4 860k. И все пак с HD 7770 ще има доста повече FPS отколкото с вграденото.

Тук пише кои процесори подържа дъното ти - Линк

Мен и сега ми въври окей просто искам да вдигна малко графиката процесор не мисля, че ще ъпгрейдвам дота не е толкова тежка ( освен ако не се налага за видеото) , но до колкото разбрах не е нужно да барам процесора а само да видя захранването какво е нали так

П.С Прав си .. захранването далеч не е 450 ето снимка http://prikachi.com/images/20/8190020G.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Интересува те цифрата срещу 12V линия. Примерно за 7770 не е проблем и 18А да е.

Edit: Ще стигне. Така или иначе няма смисъл от по-добра карта.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Супер по-добре не можеше да се получи без да сменям нищо само да купя видеото и да го сложа. Mерси момчета..

Видях някъде , че минимум 400w е изискването за SAPPHIRE HD 7770 не е ли проблем, че е 250w 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Картата е 80W под товар а захранването е 200W. Процесора не е толкова лаком та не се притеснявай.

Проблема са спестените защити но това няма връзка в случая. Може да изгърми при някой токов удар и без видеокарта. :D

Ако искаш надеждно захранване трябва да го смениш но това няма връзка с мощността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Ами ще го сменя.. това върши ли работа http://olx.bg/ad/zahranvane-cooler-master-430w-psu-ID5ixai.html#c1507dd513 или някой предложения, ако може..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Не не се занимавай с КМ. Читавите модели няма да ги намериш на подобни цени.

За тия пари единствено някое старо 350W FSP да намериш.

пс. Карай си така щом нямаш пари в момента. Просто няма смисъл да си правиш колекция от скапани захранвания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Не не се занимавай с КМ. Читавите модели няма да ги намериш на подобни цени.

За тия пари единствено някое старо 350W FSP да намериш.

пс. Карай си така щом нямаш пари в момента. Просто няма смисъл да си правиш колекция от скапани захранвания.

Така или инъче в близките месеци ще го сменя.Просто искам да знам какво да взема нещо читаво, а и намерих Corsair cx600w за 60 лева, ако не метни една две идеи да имам в предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Ами изгодно е а за 60 лв. по-добро няма да намериш. Ама е съмнителна история. Има ли оставаща гаранция към наш търговец?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    viktor9205    24

Ами изгодно е а за 60 лв. по-добро няма да намериш. Ама е съмнителна история. Има ли оставаща гаранция към наш търговец?

Не видях доста за по 60-70 лева доста добри, но са без гаранции в о ел екс-а

http://olx.bg/ad/coolermaster-b600-600w-zahranvane-za-kompyutar-ID4mOGQ.html#0455f7a977примерно.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.