Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Никъде из нета не намерих похвали за този софийски доставчик . по какъв кабел получавате нета , тестове , стабилен ли е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оптика, чрез виваком (то си е на fiber нета) в пакет с тв, стабилен е (спира само 1-2 пъти в годината за профилактика) изкарвам стабилни 20-30мб. (след малко ще кача тестове, на най-евтиният план за нет сме)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В сайта им пише FTTH, тоест оптика до дома. За мнения и оценка нека ползващите го колеги  да споделят.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оптика, чрез виваком (то си е на fiber нета) в пакет с тв, стабилен е (спира само 1-2 пъти в годината за профилактика) изкарвам стабилни 20-30мб. (след малко ще кача тестове, на най-евтиният план за нет сме)

Аз питам за fiber 1  не за бибаком :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Fiber1 се предалаг от виваком. Нета на виваком е на Fiber1. Сега разбра ли ? Ако искаш ще ти снимам и кутията във входа. (на която между другото има надпис на Fiber1)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ахам разбрах вече не го знаех това че бибата са купили fibera ...

Гледам в сайта на fiber1 предлагат оптика до дома с скорост 1gbps та затова не намерих похвали из нета и за това питам тук дали си заслужават .А аз като дойда някой ден в София може да се ориентирам към Нет 1 или ком нет доста добри отзиви има за тях в нета като качество и стабилност . Не ме интересува какъв кабел идва при мене меден или оптичен важното е отзад блока шахтата да е опасана с оптика без грам медец :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Питам бе човек , а аз по голем бот от тебе не съм виждал в форумите на булсата и мтела все мрънкаш за нещо и все си недоволен от нещо гледай си сателита и не спами в темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

адрес ти си ебати бота човек спри се вече с тая оптика

И какво по-точно не й харесваш на оптиката ? Сателита е далеч с по-орязани глезотийки и само да има облачета губиш сигнал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

оптика си имам на бюрото от три години и не съм седнал никога да се хваля с това нещо.

във форума на мтел никога не съм влизал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не се хваля просто питам дали си заслуважат парите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.