Премини към съдържанието
ivelin91993

Забил телефон с вградена батерия (Sony Xperia S)

Препоръчан отговор

Здравейте, днес телефонът ми Sony Xperia S неочаквано заби в ръцете ми, и сега екранът свети с яркостта на половина, но не реагира въобще. Не знам как да го рестартирам, тъй като е с вградена батерия и не мога да я извадя (всъщност може и да мога, но е на болтове и не искам да рискувам). Някакви съвети? Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задръж бутона за включване на телефона докато се изключи/рестартира (около 15-20 секунди).

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задръж бутона за включване на телефона докато се изключи/рестартира (около 15-20 секунди).

Пробвах, задържах една минута, но не стана :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакаш да свърши батерията и тогава като угасне, те ти рестарт. Пускаш на зареждане и стартираш. Друг начин нямаш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задържах толкова дълго, колкото да не се изключи или рестартира. Опитай и с някой методи от тука. (това е хард ресет, губиш всичко)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Падна му батерията, после го свързах към компютъра, и от само себе си тръгна! Благодаря за помощта!  :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има друг начин вземаш една игра и с тъпото на нея там при слота за карта памет трябва да има една дупчица боцкаш там за 4-5 секунди и телефона ще се ресне така при мен стана. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има друг начин вземаш една игра и с тъпото на нея там при слота за карта памет трябва да има една дупчица боцкаш там за 4-5 секунди и телефона ще се ресне така при мен стана. :P

Така, последният отговор е от 27 юни. Сигурен съм че автора се е оправил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, последният отговор е от 27 юни. Сигурен съм че автора се е оправил...

Аз съм го написъл като мнение защото и това е начин...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.