Премини към съдържанието
Kalcho.97

Някой може ли да ми нарисува карта на един остров за играта ми ?

Препоръчан отговор

В момента правя втората си игра, но ми трябва рисунка на острова която да ползвам като карта. Работя indi и единственото което мога да предложа е да добавя автора към "credits" на играта. Също ако някой може да прави прости анимации може да ме потърси. Трябват ми два cinematic-а които са по 10 секунди (качеството не е много важно) за контакти skype: kalcho.97

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nero AN
        Зададен е едномерен масив от цели числа A0, A1....... An-1. Да се състави програма която създава нов масив а0, а1......., а-1, като стойността на аi е равна на разликата между сумата на четните цифри и сумата на четните цифри на Аi. В програмата да се използват деинамични масиви.

Благодаря предварително!
      • от Hold em
        Здравейте ! Значи имам 2 хард диска от които единият е със лоши сектори , но при преинсталация на компютъра съм разпределил така дяловете , че е малко хаус . Проблемът е , че на  този с лошите  сектори имам информация , която ми трябва и искам да я преместя на този , който е без лоши сектори , но не знам как да видя кой , кой е ? Смисъл има ли някакъв начин или програма , чрез който/която да видя как се казва хард диска , каква информация имам на него и кой дял от всичките  е сложен на диска . Понеже ще го сменям . Ще  съм много благодарен ако ми помогнете  
      • от Tosho55
        Здравейте,имам бюджет 1500 лева искам настолен компютър максимално силен за гейминг,имам си монитор,не го включвайте!Благодаря предварително!  
      • от edokredo
        Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
      • от ivandersar
        Здравейте колеги.Имам следният проблем и ще съм благодарен ако ми дадете каквито и да било съвети.
        ПРОБЛЕМЪТ Е СЛЕДНИЯ
        Купих си рутер и понеже не е някаква голяма философия самото му пускане и свързване го направих сам.Тук обаче идва проблема.Кабелът който идва от доставчика го свързвам в порта WAN и лампичката свети.Свързвам компютъра в един от другите свободни портове и тази лампичка свети.В действителност wi fi сигнал има но като се свържа с някое от устройствата си имам 5 черти обхват но в действителност интернет няма.На компютъра също няма интернет като ми седи жълто триъгалниче.А като пусна кабела от доставчика в компютъра интернет ИМА.
        Чудя се възможно ли е рутерът да не приема по някакъв начин сигналът който идва по кабела...И за това да не може да го предаде след това ?
        Ще съм ви благодарен за всеки съвет за това какво бих  могъл да направя.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.