Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да попитам следното - с един мой колега търсим немски сайтове, в които да публикуваме статии.

Имате ли представа, дали изобщо при тях са разпространени директориите за статии, как работят и изобщо на принципа на "нашенските" такива ли са?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от to6eto99
        Продавам годишни линкове или линкове в статии в сайтове на теми туризъм, интериор и дизайн, имоти, здраве, строителство и ремонт, сео и интернет, при интерес ще изпратя цени и адреси на лично
      • от Мариета Генчева
        Здравейте,
        виждам, че всички, които имаме сайтове(блог, форум) искаме да увеличим трафика към тях.
        В тази връзка, преди да попитам, бих дала малък съвет. Не добавяйте безразборно сайта си във всякакви директории, ако искате "качествени" посетители.
        Аз, като нищо неразбираща в тази насока, се засилих да добавям сайта си, къде ли не. Определено от това няма смисъл, просто трафик от Китай и Канада, не ми върши работа.
        На мен лично не.
        Във връзка с увеличаване на трафика към сайта ми(и най-вече блога), ми е интересен въпросът за директориите за добавяне на статии. Вече имам дълъг списък с такива, но чета доста противоречива информация по въпроса, дали това всъщност наистина работи...Мнения?
        Искам реален и качествен трафик към блога ми. Той е с юридическа насоченост, т.е. засягат се различни проблеми в сферата на правото.
        Ако можете да ми дадете полезен съвет,ще съм благодарна.
        Всъщност и малкото, което съм научила по темата, съм го прочела основно тук.

• от 1000firmi
        Какви са наблюденията ви за директориите за статии?
        Споделете списъци с директории и кажете какво мислите за български статии в чужди директории.
        Има ли одобрение на статии на български в чуждоезични директории за статии?

• от DLozev
        Здравейте, попаднах на следния уеб сайт, в който можете да събмитнете автоматично вашият уеб сайт в 1288 уеб директории, напълно безплатно.

Линк към сайта

Надявам се да съм ви бил полезен.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.