Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Как мога да си хостна сервер на Counter Strike 1.6 без хамачи пробвал съм и не става,само с хамачи става ,ако някой знае как мога да хостна сервер моля да каже. :)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

драсни на лично да ти дам готов сървър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от crashgold
        Здравейте ... Имам проблем с пускането на сървър... Преди 2 дена направих сървъра ... С приятел игрхме през хамачи и нямахме проблем ... Но оставих сървара пуснат за около 1 час и излязах.. след това се опитах да вляза и ми изписва  'server not respond Automatically Disconnecting '  със червени букви горе в ляво... Това се случва при зареждането... след това забелязах  в конзолата (имам в предвит черния прозорец )  на сървъра че пише с червени букви : DivideByZeroException: Division by zero - SDG.Unturned.LightingManager.updateLighting ()
        SDG.Unturned.LightingManager.onLevelLoaded (Int32 level)
        SDG.Unturned.Level+<init>c__Iterator0.MoveNext ()
        UnityEngine.SetupCoroutine.InvokeMoveNext (IEnumerator enumerator, IntPtr returnValueAddress)                         та това е проблема        Благодаря за отделеното време             ! 

• от nikbx1
        Здравейте! Търся някакви насоки за изграждането на медиен сървър под линукс. Какво имам предвид - в момента имам един компютър с Windows, който споделя медийни файлове и от смарт телевизор имам директен достъп до тях с помощта на Kodi, VLC и няколко други програми. Има ли някакъв вариант медийното съдържание да се споделя в домашната мрежа под линукс и да имам достъп до тях от смарт телевизор, таблет и т.н., по възможност без допълнителен софтуер от типа на Plex, Media Browser, Emby и др.   
      • от Wizzi Lalev
        Здравейте,
        Дойде и за мен момента в който бих искал да се възползвам от възможността да виртуализирам и централизирам голяма част от IT инфраструктурата си. Идеята ми е да имам един VM хост, който да приюти:
        Gb-тов рутер (за сега съм се спрял на VyOS като подходящо решение което в комбинация с 4x1Gb Ethernet порта ще 'заспи') частен VPN (VyOS-a ще се справи и с това, като ще се използва същата инсталация) Firewall (все още съм в процес на проучване и събиране на информация коя ОС/имплементация би ми свършила най-добра работа) NAS (имам на разположение 8x4ТБ WD Red диска за които възнамерявам да ги бутна в един ZFS RAID5/RAID6 масив, като все още се двоумя дали да заложа на познатият OwnCoud или на Xpenology като 'NAS' решение което да менажира данните идващи от няколкото устройства) медиен център (засега съм се спрял на Plex Media Server само заради възможността му да конвертира различни медийни формати "on the fly" базирайки се на рекуест-а изпратен от клиента, като за клиенти възнамерявам да използвам 3~4 Rpi3 свързани към телевизорите в нас, както и няколко мобилни устройства използващи мобилното приложение на Plex) TVHeadend сървър (към него ще се върже наличният ми доставчик, DVB-C сигнала ще бъде трансформиран към ИПТВ във вътрешната ми мрежа) 3~4 web сървъра който изцяло ще се използват за лични проекти и тестове. Както виждате идеята ми е да обеденя каквото мога и да имам възможно най-малко кабели и оборудване пръснати из апартамента. Реално към всички телевизори ще имам само по един клиент (Rpi3), като цялата друга информация ще минава през мрежата. Така, да си дойда и на въпросите:
        Някой правил ли е нещо подобно? Какъв хардуер бихте ми предложили като лимита ми е 1000лв. Какво мислите за употребата на Dell PE R710 със водно охлаждане като основа на целият този проект? Дали бихте ми предложили конфигурация базирана на Intel Xeon e5-2670 понеже имам 2 налични? Отворен съм към всякакви конструктивни мнения и въпроси!
        Поздрави!
      • от hristonev
        Здравейте,
        Имам сървър под FreeBSD. Използвам го като http и e-mail. Съответно си има домейн и е отворен към широкия бял свят. Постоянно има на опашката пакети за обновяване. Случвало се е да оправям доста след някоя актуализация. Според вас често ли трябва да се обновява такъв вид софтуер?
      • от Росен Димитров
        Искам да попитам всички които са наясно как може да се направи сървър (не от стар компютър), който да пуска телевизия на 2+ телевизора, музика на повече от 2-3 устройства, да хоства сайт без интернет само в локалната мрежа? Би ли се получило ако на компютъра има примерно 2-3 видео карти 2-3 саунд карти?
        Изкажете своето компетентно мнение моля.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.