Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става дума за интелската машина от подписа .Проблема е от скоро и се изразява в това:
Понякога (не винаги) като го включвам от копчето или не тръгва или тръгва след 3,4 секунди или тръгва(развърта перките) спира за момент,пак тръгва -спира за секунда  и тогава тръгва за постоянно.
Друго което забелязах е,че когато е хибернизиран или заспал,не се буди от мишката или клавиатурата а само от копчето на кутията и това става когато е налице гореописания проблем.Ако тръгне от раз тогава се събужда от перифериятаИначе така го будя по принцип (настроени са правилно в БИОС).Сложих нова батерия на дъното ,но проблема остава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, прикачете една снимка на напреженията от някоя програма (AIDA64 примерно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си чистил скоро кутията и да разкачал кабели, които евентуално си забравил да свържеш... Иначе, и аз съм за проба с друго захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм от мнооого време чистил.след като се появи проблема даже я изчистих че имаше мноого прах да не би той да прави проблем.ама не е.ще видя за друго захранване.аз се съмнявам точно в него.А иначе има ли някакъв начин то да се провери?

Редактирано от gibson58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм от мнооого време чистил.след като се появи проблема даже я изчистих че имаше мноого прах да не би той да прави проблем.ама не е.ще видя за друго захранване.аз се съмнявам точно в него.А иначе има ли някакъв начин то да се провери?

Жеги идват карай го до края на седмицата на сервиз за профилактика за смяна на термопастата , може да има подути кондензатори .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да е от стара паста.Трябва да огледам кондензаторите ,както каза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.