Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги молбата ми към вас е ако някой притежава тази стара конзола и не му е нужна  моля да пише тук в темата да се разберем :)  Благодаря ви 

P.S  Има и вариант на тази конзола с вградени игри  по скоро този вариант  на конзолата търся 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То се изисква и малко мозък да се потърси. Просто написах в olx sony mega drive 2 и първото нещо което излезе е Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наскоро имаше обява пак там, за 20лв с доста дискети, така че изкачат оферти и ако се оглеждаш 100% ще намериш добра оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наскоро имаше обява пак там, за 20лв с доста дискети, така че изкачат оферти и ако се оглеждаш 100% ще намериш добра оферта.

Може и да намери доста добра оферта ако се разтърси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До 15 лв мога да дам  нагоре вече не си струва ( освен ако не е оригинална ) но аз и не търся  точно оригинал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето за 13 лева.

Ето за 15 лева.

Изобщо погледна ли по сайтовете какво има?

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето за 13 лева.

Ето за 15 лева.

Изобщо погледна ли по сайтовете какво има?

И 2 те нямат кабели и адаптер ( тоест не се знае дали работят ) и най вероятно нямат вградени игри 

Отпишете го тeзи OLX, Bazar всичките обяви за SEGA там съм ги прегледал в противен случай нямаше да пускам тема тук :(

Редактирано от didog5 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами не можеш ли да си купиш отделно видео кабел? Тази която е от 13 лева има адаптер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма вградени игри има само 1 игра и тва е . Преди години  когато имах SEGA имаше 18 вградени игри и те не бяха лоши но изгоря и я изхвърлихме и те вече май ги спряха от производство , а тези дето са без вградени игри е малко прецакано така понеже и дискети трябва да се търсят  . И видео кабела за SEGA е малко с по различна букса не е толкова лесен за намиране 

Редактирано от didog5 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тогава вероятно ще трябва да дадеш повече пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ем ако някой може да ми предложи такава конзола до 10 лв да пише тук освен 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой няма да може. Аз като малък имах такава конзола, ама я прецаках от всякъде. (по какъв ли начин не е летяла :D)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Привет , сдобих се вече с  такава конзола , но сега трябва да намеря някакви дискети за да мога да играя на нея пълноценно . Помня имаше една игра Bare knuckle  тя беше много добра и интересна  ако някой я има на дискета моля да пише то мисля че бяха 3 части на  тая игра 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Привет , сдобих се вече с  такава конзола , но сега трябва да намеря някакви дискети за да мога да играя на нея пълноценно . Помня имаше една игра Bare knuckle  тя беше много добра и интересна  ако някой я има на дискета моля да пише то мисля че бяха 3 части на  тая игра 

http://bazar.bg/ads/search?view=&sort=weight&rub=0&srch=Bare+knuckle&obl=&g=&button=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8&pf=&pt=&term=

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никъде я няма 3 тата част на Streets of rage / Bare knuckle  а много търся конкретно тази игра 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.