Премини към съдържанието
mimincetu7

Програма за правене на воден знак

Препоръчан отговор

Здравейте! Ще правя едно видео с заглавие и ще си напиша сайта на него. Но искам заглавието да си остане така наприме като го отворя с Paint и го редактирам ми става бяло а аз искам да не ми е така. Ако някой знае някаква програма да ми каже. Плс много ми е спешно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Видео се редактира с програми за видеообработка. За какъв Paint говориш ?

Мисля че не ме разбра!!! Трябва ми програма с което ще си направя воден знак с заглавието на видео. Например с Camtasia Studio като си отворя заглавието изтеглено от интернет ми е бяло защото го редактирах в Paint. Трябва ми програма с която да си редактирам водния знак. И когато го редактирам като го отворя в програми за видеообработка да не се показва това бялото а направо само заглавието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-важно е в какъв формат записваш изображението, защото дори Paint на Windows 7 предлага запис в PNG, GIF, JPG и още няколко.
    А има и Paint.NET.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-важно е в какъв формат записваш изображението, защото дори Paint на Windows 7 предлага запис в PNG, GIF, JPG и още няколко.

А има и Paint.NET.

В JPG. Някакви идеи как да си направя воден знак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.