Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

osuper123    0

Здравейте не разбирам много от компютри,но ако ми помогнете ще съм ви благодарен.Така аз искам силен геймърски компютър за силни игри като: Witcher 3,Gta 5,Far Cry 4.Ето и частите за компа:Nvidia Geforce GTX 960,8 gb Ddr3 1866mhz ram,Gigabyte GA-MA785GM-US2H дъно,4 ядрен процесор AMD Athlon II x4 630,Hard disk WD Green 1TB,захранване Stability Power 230V и компютърна кутия Aerocool Gt Advanced Black.

Кажете ми дали частите са добри и ако не са кое да сменя за да играя игрите на 60 fps.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1Force1    4389

Захранването въобще не е ясно кой модел е. Аз също искам силен геймърски компютър. Останалите компоненти не отговарят на това определение. Относително прилична е само видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5866

Всичко без видеокартата.

Харда да не е green а blue останалото според бюджета но процесора да е поне I5-4460 / FX-8320E.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Ако се каже и бюджет, но аз имам чуството че човека се е насочил към готова конфигурация. (това не е добре)

Също, не си казал на какви настройки ще играеш игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Нико_    2825

За тия пари е абсурд да се вземе тоя процесор. Кутията е кофти, а харда е зелен и не е подходящ за системен. За тия пари се взима това, което е в пъти по-добро и ще играеш изброените игри без никакви притеснения.

Крайна цена 1 553,22 лв.
    Вместо Хеон-а може да се вземе i5-4460, да се махне ССД-то и да сложиш GTX970, но пък за 360 лв. R9 285 предлага отлична производителност и лично аз не бих дал два пъти повече пари за 15-на кадъра отгоре при еднакви детайли на игрите, но все пак решението си е твое...
    Ако нямаш монитор или е с ниска резолюция, то за 1 200 лв. може да се вземе i5 + R9 285 и да се избере монитор за 250-300 лв.
    Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Георги Л.
        Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
      • от Tosho55
        Здравейте,отново съм аз този път ще бъда кратък и ясен!   Ако може някой,който разбира да ми сглоби машина за около 1100 лева,която да подкарва новите игри на приличен FPS  Моля мнения само от хора,които разбират!Благодаря предварително!
      • от Mitko23
        Предварително се извинявам ако съм объркал раздела в  форума.
        Искам да попитам дали някой е пазарувал от vario .bg и ако може да ми кажете дали да си поръчам части от там.
      • от Producenta
        Здравейте, ще взимам нова конфигурация до 1000-1200лв, като от старият компютър ще се използва видеото gtx 750ti, ssd 250 gb sata 3 и 1tb hdd sata 3.
        На 1280x1024 монитор съм така че за сега 750ti ме устройва перфектно.
        Засега съм се спрял на ryzen 5 1600, предложете другите части какви да бъдат, захранването да е достатъчно мощно в бъдеще да може да се сложи една gtx 1070 например, рам задължително 16gb, и някаквo най-обикновено cd/dvd.
        Ориентирал съм се да пазарувам от sky, предполагам няма да има проблем да сглобят конфигурацията нищо че не е цяла?
        Компютъра ще се ползва основно за игри(засега cs go основно, но най-вероятно и други) и програмиране(Visual studio).
      • от 3vi4ka
        Здравейте, искам да си сглобя конфигурация до 2500-3000 (ще се използва за видеообработка,игри,стрийм и т.н.)
        - Предпочитам процесора да е интел и видео картата нвидиа (отворен съм за всички предложения). Минимум 16 рам + ссд.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.