Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ръчно изработен подарък - макети на къщи и нощни лампи

Препоръчан отговор

Здравейте, занимавам се с ръчно изработени макети на къщи и нощни лампи по снимки - може да ми изпратите снимка на вашия дом или мечтаната къща от интернет. Оригинален подарък за всеки повод - рожден ден, сватба, юбилей.  Изработвам и макети с природни материали - мъх, дървесни кори, сухи цветя, камъчета. Разгледайте ги в новия ми официален сайт: www.radostart.net

8160475e.jpg
8160477K.jpg
8160478G.jpg
8160536b.jpg
8160537R.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      проза  автор А.Х.Т. SEKIRATA CEKUPAMA
      След това предаване свалиха Веселин Дремджиев от ефир. Правете си сметка дали е вярно или не. Ако не беше вярно, щяха да го съдят за клевета. Щом го свалят от ефир, значи… Ха-Ха .Сън в лятна нощ! Компромат и Б Б.Вие се шегувате . ББ може да бъде "бутнат" само от тези който го назначиха на този пост.Но ако бъде бутнат, то друг ще дойде..Сигурно по-образован и изобщо супер мъж ...назначен естествено от "онези"....,Кои са те ли?...ако питаш ....Много изкаш да знаеш,бе! Ние не ги виждаме.Като зомби са .Може и твоят много приятен съсед а може и твой роднина да е .Нима някой познава тайните служби?
      Каталунски компромати - ще бутнат ли Бойко Борисов?
      БОЕЦ СЕЗИРА ГЕШЕВ ЗА СКАНДАЛА "КЪЩАТА В БАРСЕЛОНА НА БОЙКО БОРИСОВ"
      Разследване на испанската полиция срещу Бойко Борисов
      Къщата в Барселона, Йордан Ципорков пред В. Дремджиев -
      Излъга ли Б.Борисов с аферата "Барселона"?

И всичките ли ги прави милионерки, като изключим богатата баба Меркел?
      Как Бойко се опита да прикрие аферата  Барселона

Колко жени е имал Бойко борисов?
      Веселина Томова: Коя е мистериозната дама, снимала спалнята на министър-председателя? И ОЩЕ!

Най-подходящата булка за Бойко Борисов

Сватбата на Бойко Борисов и Ангел Меркел - хем брак по сметка, хем хубава съседка

Възможна ли е любовта между премиера Борисов и кметицата на Габрово?

• от Атанас Димов
      Здравейте. Имам един въпрос. Искам да направя къща подобна на тази която ще видите на снимка от линка. От 1 стая и главен материал дърво. Имаме лозе/земя във вилните зони в моя град. Където ще стои перфектно. Разполагам със скромна сума от 6000лв.Сега с тази карантина прекарвам целият си ден на лозето. И проявих желания да имам нещо такова. Сумата я спестявах от работата по морето 2 сезона. За да си купя първата кола и да платя курсовете. Но трябваше вече да съм ги почнал. Понеже сега с тази карантина курсовете са спрени и честно изгубих желание.Та въпроса ми е тази сума би ли стигнала за нещо подобно.Заедно с труд естествено. Понеже аз няма как да се справя с това. А и родители ми не се занимават с такива неща. И биха помогнали единствено финансово. Ако някой от вас има подобна къщичка. Или опит в строителството и тн.  Бих помолил да сподели. Благодаря предварително !!!
      https://ibb.co/MSgN78v
      Подарък за мен А.Х.Т.sekirata cekupama
      и от мен -

• от toni777
      Здравейте!
      Пролемът ми е следния!
      Имам къща на село /намира се в  друга област в България/която искам да продам,тя се води на името на баба ми която отдавна е починала а нотариалния акт е изгубен тя има 5 деца наследници от които 3ма са починали в това число и бащо ми който всъщност е ползвал тази къща.Понеже за първи път се занимавам със такива неща изобщо не съм наясно от къде да  започна и  какво трябва да направя за да придобия нотариален акт и да продам къщата.Ако има хора минали по този път се надявам да ми дадат някакви насоки.
      Благодаря предварително!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване