Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте предложете ми процесор да тръгват повечето по-тежки игри,и да се клоква. Цена-150 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте информация за системата! Дъно, захранване..... Така няма как да Ви помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за тръгване всеки процесор ще свърши работа а и Интел и АМД имат евтини варианти които се клокват.

Примерно Pentium G3258 или Athlon 860K. 

Иначе добрите процесори на Интел започват от I5 а отключени са най-скъпите модели с буквата К в името.

При АМД добрият вариант е FX-8xxx  като всичките стават за клок. 

Естествено дъното също има роля а си трябва и охладител.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи на какви настройки ще ги играе. Ако мисли да ги игра на Ultra High, ще трябва да добави още едно ~500

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за тръгване всеки процесор ще свърши работа а и Интел и АМД имат евтини варианти които се клокват.

Примерно Pentium G3258 или Athlon 860K. 

Иначе добрите процесори на Интел започват от I5 а отключени са най-скъпите модели с буквата К в името.

При АМД добрият вариант е FX-8xxx  като всичките стават за клок. 

Естествено дъното също има роля а си трябва и охладител.

Правилно,всичко това го знам,но моят приятел се заяжда,че моя процесор (intel G3258) не е хубав.А аз му викам за тази цена няма да намериш по-хубав.И реших да попитам вас да се обеди че не само аз мисля така.

Зависи на какви настройки ще ги играе. Ако мисли да ги игра на Ultra High, ще трябва да добави още едно ~500

Игрите които ще играе са : лига и цс. на max графики

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.