Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Накратко да кажа за какво става въпрос: фирма за реклами, уж не е PTC и не е SCAM сайт, като повечето такива и си има "реални" печалби. Цялата игра тук е с някакви кредитни пакети, в които има определен брой реклами, които ти носят пари при цъкане всеки ден на определен час(около 10 реклами от по 10-30 сек.). На пръв поглед не е работа. Един такъв пакет струва 50$ и носи печалба 60$. На ден един пакет средно носи 0.60$. По моите сметки за няколко месеца си горница с 10$. По думите на спонсора с 1 пакет не става нищо, става бавно и ти писва след едно време. Целта е да купиш над 10 такива пакета и избиването им ще стане буквално за 2 месеца и след това ще си само горница. Показа ми печалбите си и ми обясни, че всичко, което печели ги дава за нови кредити и така по негови изчисления, като достигне определен брой пакети, след 5-6 години ще си има стабилен доход на месец от по 4000$ на месец. Освен това, ако си има реферали, примерно, ако успее да ме "излъже" и си купя 15 пакета - ще има печалба от 45$ и така при всяка покупка на пакети. И ми обясни, че след време парите идват от рефералите, без да инвестираш постоянно за пакети. Какво мислите вие относно MyAdvertisingPays и VX Gateway, с който работят? Спонсорът каза, че последното е фирма, подобна на PayPal, занимаваща се с онлайн разплащания. Като видях таксите и честно казано, точно те ме отказаха. При покупка на 10 пакета(500$), таксата им е 58$. Това нормално ли е? Никъде не съм чувал за толкова високи цени. Уж има българин, който е стигнал до максимума в този бизнес от 1200 пакета. Отзивите са добри и казват, че ако инвестираш нещо, ще ги избиеш. Не ми се вярва много, но ще се радвам да чуя и вашето мнение. Извинявам се, ако съм объркал раздела. Целта ми не е реклама, както виждате няма никакви реферални линкове. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще получаваш печалба, ама само в първо време. (по едно време ще спрат да ти плащат)

1200 пакета !? :shock11:  Това са си 60 хиляди ДОЛАРА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"излъже" не трябва да е в кавички. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кaк тaкa ще плaщaт нa първо време, a после ще спрaт? Пробвaл ли си или някой ти е кaзвaл? Aко не си - прaзни прикaзки не сa ми от ползa, трупсй мнения в други теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм. Първо плащат, а като започнеш да печелиш спират да ти плащат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кaк тaкa ще плaщaт нa първо време, a после ще спрaт? Пробвaл ли си или някой ти е кaзвaл? Aко не си - прaзни прикaзки не сa ми от ползa, трупсй мнения в други теми.

Ако станеш началник на тоя който те зарибява, т.е. собственик на тоя измамнически сайт, ще печелиш гарантирано, от  шарани в твоето положение.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.