Премини към съдържанието
accwss

Имам ли отделна видео карта ? и добре ли са тези температури ?

Препоръчан отговор

Така, от заглавието се разбира, че това е поредната глупава тема, ама като хората не разбирам, такива теми са неизбежни :3 .

1. Искам да попитам за видео картата на PC-то ми или по-скоро дали има втора видео карта, която е отделна.

Като проверя каква ми е видео картата изписва Nvidia GeForce 7025 / Nvidia nForce 630a, това Nvidia GeForce 7025 е вградената видео карта, но ми е чудно това Nvidia nForce 630a какво е ? :3

2. Температурата на процесора на лаптопа ми е 50-55 градуса... като сърфирам в интернет :/, а като играя CS:GO, League of Legends, World of Warcrafat (Wrath of the Lich King) - 3.3.5 се вдига съвсем малко до 65 градуса, та бих попитал това нормално ли е :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Това е интегриран чип на дънната платка. Ако се изписва само това в програмите, то това означава че нямате инсталирана друга графична карта

2. Да, нормално е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Благодаря за бързия отговор :D 2. При какви температури трябва да внимавам ? понеже взех лаптопа с Intel HD Graphics 4600, а не с отделната видео карта, която беше Nvidia GeForce 820/30M точно, за да не вдига големи числа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.