Премини към съдържанието
Gazara Gazarov Gazara

Откъде да си намеря мастило за принтер kodak easyshare 500?

Препоръчан отговор

Добър вечер добър ден  зависи кои кога ще погледне .....
относно:
закупих си kodak easyshare photo printer 500 за 20 лв 2ра употреба пълен комплект всякакви видове кабели зарядни фтото хартия всичко тествах го понеже исписваше че може да направи 12 снимки направих си 4 преди да го взема и си работеше перфектно въпросът ми е от каде да си взема сменя или напълня мастило за принтера или касета да си закупя понеже съм много куц в тази област с принтерите тонерите и подобни .....
Със уважение калдата фен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш на място където пълнят тонери и ги питай за цена.

П.П. Кво е тва измъчване на профилната ти !?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Например тук - http://toner-kaseti.com/toner-kaseti-zarezhdane-pylnene-reciklirane-glavi-za-printeri.php?id=67565

Гледам и в Амазон има, ама са по-скъпи.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Например тук - http://toner-kaseti.com/toner-kaseti-zarezhdane-pylnene-reciklirane-glavi-za-printeri.php?id=67565

Гледам и в Амазон има, ама са по-скъпи.

На посоченият адрес нямат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде по принтера трябва да има някакъв стикер с номера на консуматива с, който тръгвате по магазините за компютърна техника и периферия иии питате! (Това ако искате оригинален консуматив)

Презареждането не е трудно и изисква поне малко опит! Опитайте да "откраднете" този занаят гледайки какво прави сервизният работник или филмчетата качени в Тубата!!!! (Евтинийка така излиза)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде по принтера трябва да има някакъв стикер с номера на консуматива с, който тръгвате по магазините за компютърна техника и периферия иии питате! (Това ако искате оригинален консуматив)

Презареждането не е трудно и изисква поне малко опит! Опитайте да "откраднете" този занаят гледайки какво прави сервизният работник или филмчетата качени в Тубата!!!! (Евтинийка така излиза)

Това също е вариант, но когато говорим за цветен принтер, още повече фотопринтер - не-оригиналните мастила няма да възпроизведат исканите цветове (в повечето случаи).

Не винаги евтиното е за предпочитане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е сублимационен принтер и работата не е толкова проста.

Вижте кой е вносителя на кодак и си купете от него. (Преди време беше фирма ФОМУС, тел. 02 974 50 44, в момента не знам дали още са те....)Ако не става така, през ebay разни неоригинлни, но .... качеството е съмнително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде по принтера трябва да има някакъв стикер с номера на консуматива ...

Ако не става така, през ebay разни неоригинлни, но .... качеството е съмнително.

Номера е ясен (почти като във вица) - по горе съм сложил линк към Амазон, оригинални касети.

Ето данните

Technical Details
Brand - Kodak
Model Number - 3949948
Item Weight - 200 g
Product Dimensions - 12 x 10 x 7 cm
Ink Colour - CMYK Multipack
Manufacturer Part Number - KOCOMBOCART

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намерих нищо в Бълагрия с  амазон не съм поръчвал и не ми се рискува много но явно ще се рискува защото тук няма :) ще следя темата ако някои има идеи да предлага

:):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от jamess
      Здравейте,това съобщение ми излезна на телефона и пише Искате ли изпратите отчет за грешка до HTC.Като цъкна "не изпращай" и пак излиза  същото.Много е досадно. Направих му Factory Reset,ама пак съща работа.
      Сега даже е изчезнала иконата за контакти от телефона.
         Ако може някой да ми каже какво може да се направи за да се оправи? 

Благодаря предварително
    • от sss
      Здравейте, досега не ми беше правило проблем, но отскоро започна да се чува леко потракване на вентилатора на захранването като поработи повече време. Има ли някаква възможност да го сменя. Захранването ми е ето това.
      http://www.vali.bg/?action=products&manufacturer=163&group1=9&group2=116&group3=&group4=&article=10714
      Предварително ви благодаря за помощта
    • от Ruyzzaki
      Здравейте
      Искам някой който разбира да ми предложи конфигурация до макс 550 лева . Да е максимално добра за парите си .
      Понеже старият ми лаптоп вече не става и знам че настолен компютър е много по-добре и реших да задам въпроса тук.

Така нямам претенции от кой сайт ще са частите само искам сайта да е сигурен без проблеми с продавачите и така

Благодаря предварително
    • от alegzand1r
      Искам да си взема телевизор до 500 лв. но се чудя на кое да заложа на марка или екстри. Ето някои линкове над които гледам. На последният има няколко телевизора, но парвите линкове мисля че са доста конкурентни .

http://www.technomarket.bg/products/09127017/toshiba-32l2333 - Този телевизор е fullHD на доста добра цена
      http://www.technomarket.bg/products/09127373/toshiba-32w2333 - тук се спестяват 70 лв за сметка на fullHD
      http://zora.bg/samsung/ue32f4000/22521#!prettyPhoto - тук телевизорат е Samsung което мисля че е голям плюс но е на цената на парвият който е FullHD , дали си струва да се лиша от FullHD за сметка на марката. 

приемам и други предложения до около 500лв
                                                                                       Мерси предварително 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.