Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте 
Поръчах за наще телевизор на Samsung, по точно този http://www.emag.bg/televizor-led-samsung-22h5000-22-54-sm-full-hd-ue22h5000awxbt/pd/DJ0HCBBBM/, това което ми привлече вниманието е част от този клип 

, в който казват че чрез wi-fi адаптер мога да го свържа към домашната ни мрежа. Ще хвърлите ли малко светлина по въпроса ? 

Благодаря ! 

Редактирано от Chasemz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво не ти е ясно? Ако телевизора подържа безжична връзка чрез например ТАКОВА устройство, то тогава го взимаш, включваш го в телевизора, и след това се връзваш към интернет през твоят рутер и може директно на телевизора да ровиш из интернет или да си направиш DLNA мрежа и да си гледаш филми през рутера на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка към Ютюб поне при мен не работи по някакви причини. То няма никакъв проблем всеки съвременен телевизор да бъде включен към домашния компютър и да се използува като монитор. Не мога да видя в описанието на конкретния модел да разполага обаче с уеб браузер и да може самостоятелно да се използва за сърфиране в мрежата.  Няма и wifi direct функционалност.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1Force1:

https://www.youtube.com/watch?v=86pAuEPRHyI

Иначе, телевизора подържа wifi adapter на Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То с допълнителен аксесоар ще може, така както и като монитор за сигнала от компютъра. Ако адаптера е пълноцененно устройство и разполага с вграден браузер, то телевизора пак ще се използува като монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нeвидях в описанието от Емаг да има wi-fi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нeвидях в описанието от Емаг да има wi-fi.

Чети бе. Той МОЖЕ да има wifi със специален dongle.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.