Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги имам лаптоп Fujitsu siеmens s 7110. Мога ли да му подменя процесора с по мощен? Може и да препоръчате модел ако може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този лаптоп - да, най мощния поддържан е qx9300. Какъв ти е бюджета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този лаптоп - да, най мощния поддържан е qx9300. Какъв ти е бюджета?

Може ли линк да видим къде пише че цитираният процесор, се поддържа от конкретния модел лаптоп?

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще ми донесат пак Интел дуо но 2.3 мНZ. Сега не му знам модела точно ,утре ще пиша. Благодаря!

Редактирано от trolza (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли линк да видим къде пише че цитираният процесор, се поддържа от конкретния модел лаптоп?

Сокетът съвпада, съответно ще е съвметим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, а енергийните и топлинни изисквания. Сложи му препоръчаният от теб процесор и ще те сложим с уста на отвора за вкарване на въздух, за да подпомагаш системата за охлаждане. Лаптопите не са толкова широко скроени машини като настолните компютри. Пък ще трябва и драйвери да пишеш, не само да духаш.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, а енергийните и топлинни изисквания. Сложи му препоръчаният от теб процесор и ще те сложим с уста на отвора за вкарване на въздух, за да подпомагаш системата за охлаждане. Лаптопите не са толкова широко скроени машини като настолните компютри. Пък ще трябва и драйвери да пишеш, не само да духаш.

Не съм казал да го слага или че ще върви по вода ами че е поддържан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал да го слага или че ще върви по вода ами че е поддържан

Така, така и в крайна сметка какво помогна на автора на темата това, че ни споделяш какво чипсета поддържа? 

За да не съм пълен офф. T7200 е най-бързият официално поддържан процесор. Той обаче работи на 2GHz. Авторе, не знам какъв процесор ще Ви донесат утре, но има не малка вероятност да не заработи и дано се отървете просто само с тази констатация, а да не изгорите нещо по останалата електроника.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много ,разбрах за какво става на въпрос. Утре ще задавам въпроси, ако се сдобия с процесор! Лека вечер на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Счупи ме :lol6: Спечели си място в темата за бисерите.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.