Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Взех си нов комп,като го пуснах ми пишеше там за виндовс старт норм или нещо там рекомендет тей де бутнах в настройките само за видео а преди това търсих начин да се пусне вин понеже на вин картинката се изключваше и викам да не е от картата та преместих видеото от процесора да видя ко ше се измени. Пускам компа и не ми излиза нш викам си значи не е от тва да върна видеото на мястото му. Тей де ама кат кликна бутона за ресет не ми излиза биос сетингс и направо понякога не дава картина. Та си викам знам че има способи за ресет на биос с батерийката ама ако може да се оправи това или не знам вие как мислите. Дъното е giga h81m-d3h 1.0 rev i intel i5 4460.Мерси много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми обясните ли как да ги върна настройките? Знам че може с батерията ама не разбрах къв ток трябва да се спре и колко трябва да го чакам и да сложа обратно батерията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връщането може да стане и от самия БИОС, но ако не стигаш до там, просто вадиш батерията, пиеш едно кафе и си готов...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връщането може да стане и от самия БИОС, но ако не стигаш до там, просто вадиш батерията, пиеш едно кафе и си готов...

Ами онея токове там и отрязване на полюсите или нещо такова трябва ли да се прави. И да аз не стигам до биос изобщо не ми излиза и вин не се пуска…

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В биоса търсиш load default settings,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми обясните ли как да ги върна настройките? Знам че може с батерията ама не разбрах къв ток трябва да се спре и колко трябва да го чакам и да сложа обратно батерията

Щом не стигаш до БИОС, вадиш батерията, чакаш малко, междувременно откачаш всички дискове, флопита и т.н. Ако имаш вътрешна и външна видео карта, извади външната и стартирай... Не е зле да си намериш Speacker, за да разбереш дали нещо пищи. Ако пък имаш и пищи, то гледаш паметта. Ако е повече от една, вадиш и оставяш една и пак пробваш... Иначе чистиш слотовете и пак поставяш и пак пробваш... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не стигаш до БИОС, вадиш батерията, чакаш малко, междувременно откачаш всички дискове, флопита и т.н. Ако имаш вътрешна и външна видео карта, извади външната и стартирай... Не е зле да си намериш Speacker, за да разбереш дали нещо пищи. Ако пък имаш и пищи, то гледаш паметта. Ако е повече от една, вадиш и оставяш една и пак пробваш... Иначе чистиш слотовете и пак поставяш и пак пробваш...

Ееее стана :D само че нищо не вадих само батерията и кабела за захранването. Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.