Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Монитора премигва за секунди, след което работи перфектно, но след време отново започва да премигва.Монитор AOC 2216Sw LCD Монитор 22" Диагонал: 21. 6'' (54. 86 cm).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда имаш проблем с графичния драйвър. Според това, което си дал като инфо толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен онзи ден напълно изгасна. Оказа се нещо прозаично. Захранващия кабел се беше разхлабил и почти изпаднал от буксата...Проверете си кабелите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко сам проверил, но пак си е същото :(

Изглежда имаш проблем с графичния драйвър. Според това, което си дал като инфо толкоз.

И как да го оправя този проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползваш стария D-Sub си купи DVI-D кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползваш стария D-Sub си купи DVI-D кабел.

Това с какво ще помогне на автора за справяне с проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ще изчезне както съм установил от други монитори със същия но тоя път като никога май ще излезеш прав.

При второ четене тоя модел май е само с D-Sub.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ще изчезне както съм установил от други монитори със същия но тоя път като никога май ще излезеш прав.

При второ четене тоя модел май е само с D-Sub.

Хей, младежо, на няколко пъти ти отварям очите, но поне едно френско ''мерси'' не получих. :D Тук не става въпрос за начина на пренос на данните. Както виждаш ти и аз нямаме никаква информация, а само предполагаме. Но пък ти си категоричен, а това твое изписване може да доведе до един излишен разход за автора(или баща му). 

П.П. Хайде и аз да се посъветвам с теб по подобие на автора, но ще ти дам още 1% инфо. Имах същия проблем, а връзката при мен monitor- gpu е DP 1.2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.