Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам нов компютър сглобен лично от мене и е бих казал компютъра който съм искал. Наскоро бях в България на почивка и като се върнах обратно забелязах че преминава доста бавно ПОСТ-а. Тоест отнема му около 10 секунди и не знам каква е причината. Забелязах това преди 2-3 дена, и не знам дали от 2-3 дена е този проблем или от както съм се върнал от България. Правих няколко преинсталации и преминавха от 7 на 10 и после пак на 8 и също имам два хард диска, един нов и един стар и стария го изключих изцяло и не знам дали като съм го изключил последния път преди 3-4 дена прави този проблем да преминава бавно ПОСТ-а или това нещо се случва от преди. Не знам как да го оправя. Може би заради хардуерната промяна сега има някакъв проблем. Дали трябва да извадя CMOS-a? Да не е пък от захранването ми? Него все още не съм сменил, но не вярвам защото ако е до него то като рестартирам компютъра повече не трябва да прави този проблем а дори да бачка няколко часа като го рестартирам отново чакам по 7-10 секунди.

Някакви предложения? Може би е нормално но щом ми прави впечатление значи не е, и знам че не е било така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали трябва да извадя CMOS-a?

Това,  как точно ще го направите  :rolleyes:    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това,  как точно ще го направите  :rolleyes:    

Имах на предвид батерийката на дънната платка :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.