Премини към съдържанието
Quasar

Непредвидимо работещ дисплей на телефон

Препоръчан отговор

Като цяло проблема се появи преди седмица две. Тръгвам да отключвам телефона подсветката работи, телефона е жив обаче нищо не рисува. Дотук изгорял дисплей, обаче след рестарт или изчакване или понатискане ма задния панел дисплея тръгва и всичко е наред. Работи работи и по някое време започва да прави артефакти, после спира да прави и тях после пак умира и пак тръгва. Която ме кара да се замислям дали не е и нещо по хардуера, а не само дисплея да иска да мре. Приемам всякакви мнения. Ако има подобна тема извинявам се, ама не знам кога пак ще угасне а в момента нямам под ръка компютър (то като тръгне едно да се чупи и всички наред)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, като за начало марка и модел на телефона. Също, когато не работи, светни с фенерче и виж дали се вижда нещо. Ако да, най-вероятно подсветката е дала фира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е китайски. Iocean X8 mini pro. Подсветката работи, самия дисплей не рисува, написал съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от БКС
      Здравейте,
      Дисплея на Саеко Интелиа нямаше подсветка, но машината работеше. След като изгасна напълно, взех нов дисплей и отново същото - не свети. Лентовия кабел до платката е изправен. Някакви идеи?
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.