Премини към съдържанието
piratut

кирилица в Windows 10

Препоръчан отговор

накратко вчера инсталирах новата ОС и сега имам ето този проблем кажи речи навсякъде по менюта и прозорци.post-286560-0-36884400-1440958042_thumb.post-286560-0-38371700-1440958052_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще караме накратко - оправи си регионалните настройки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става всичко е сложено в България и все още е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става всичко е сложено в България и все още е така

Съдейки по часовника на десктопа, не е всичко на България.....!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от WhiteTooth
      Здравейте, днес на 14.03.2018 пуснаха нов Update за Windows 10, и тъй като ми излезе прозорец който не ми позволяваше да изключа Update-а, а само да го отложа, то реших да го пусна още на момента. Малко по-късно като седнах отново на компютъра и пуснах CS:GO имах страшен лаг ( спад на FPS-а ), преди играх с 200-300 FPS, а сега изведнъж с 60-80 ( максимум ), реших да пусна Minecraft ( знам, смешно, но факт ), като преди я играех с 800 FPS, а сега на момента спада на 100.
      Някой може ли да ми даде съвет, какво да направя за да разреша проблема, ( убеден ) съм че това нещо стана след Update-а, не съм теглил нищо друго.
    • от loranst looa
      здравейте имам нужда от съвет има ли начин да инсталирам 4- 5 вересии на windows примерно ХР , 7 , виста , 8- ца 10 и линукс на един твърд диск разцепен на съответните дялове . По принцип сега ползвам дул буут със 8-ца и 7- ца , но имам нуждата от колкото се може повече ОС системи на един същи компютър .  Сигурно ще си кажете за какво са ми толкова много ОС системи отговорът е много прост от един сайт админите са големи злобари и ми трият  работата  и се налага да ползвам прокси сървъри но въпреки това пак ме трият защото предполагам че виждат логовете на бразурите които са от една и съща ОС система . За това ако може да ми кажете  ще може ли да инсталирам 5- 6 ОС  системи  на моето ПС и да заблудя  гадните админи които упражняват цензура спрямо мен . Благодаря 
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Имам поща на yahoo и акаунта ми е на кирилица и когато изпратя e-mail ми излиза на маймуницаимето името  на акаунта, а някои пощи направо ми пращат писмата в spam. Смених си името на акаунта на латинеца, но проблема остана, просто се промени от въпросителни на други йероглифи! Знае ли някой как се оправя подобем проблем?
    • от petttto
      Здравейте, от месец на сам след ъпдейт ми излиза син екран с грешката от снимката, но няма как да избера опция защото мишката и клавиатурата са неактивни. Трябва да спра лаптопа ръчно от бутона, тогава си зарежда нормално но ми изписва, че ъпдейта е неуспешен. За сега съм спрял ъпдейтите защото ми омръзна това упражнение, ако имате идея за разрешаване на проблема пишете.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.