Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте моля ви да ми препоръчате компютър за CS:GO и LoL.

Mоля слагайте линкове на сглобени компютри.Искам CS:GO и LoL да ми вървят с 55-60 FPS на максимални графични настройки.Благодаря ви предварително   :) .

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо с този шрифт не мислите ли, че малко прекалявате? Второ в последната една седмица се изписаха няколко такива теми... Трето изключително неправилно е да се купуват готови компютри... Така взимате само 50% от това, което може за парите... Не сте казали бюджет, но под 1500 лева готов компютър за тези изисквания не мърдат... Не сте си казали монитора, както и дали имате стари части или компютър, които ще използвате...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехеее надявам се това е шега... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо повече от това не му трябва за 60 фпс:

MSI H81M-P33, H81, DDR III 1600/1333, VGA, DVI, SATA III, USB 3.0, LGA1150
INTEL PENTIUM DUAL CORE G3258, 3.20GHz, 3M, BOX, LGA1150, Haswell Refresh
ZALMAN CPU Cooler CNPS5X Performa, Intel/AMD
GEIL 8GB DDR III 1600 /BULK/
ASUS 2048M R7 260X R7260X-OC-2GD5 PCI-E 3.0
WD 1000GB 64MB SATA III Blue
ZALMAN ZM-T1 Plus, mATX, USB3.0 Black, w/o PSU
COOLER MASTER Fan 120mm, 1200 rpm, 19.8 dB
FORTRON FSP350-60APN, 350W

Крайна цена 802,92 лв.

Вече ако иска по-хубава кутия , захранване или нещо друго но това е достатъчно.
Кове процесора на 3.8 с автоматичното клокване като гледа този клип

ако иска на повече клок има си охладител но трябва да бъзика волтажите :) Редактирано от Can Oa (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте казали бюджет, но под 1500 лева готов компютър за тези изисквания не мърдат...

Направо да си дигне на 15000 лева бюджета, кво ще кажеш? G3258 или 860K + 260X му усигуряват 60 FPS и в 2-те игри и са далеч под 1500.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети внимателно... Казах, АКО ВЗИМА ГОТОВ КОМПЮТЪР... Както е написал в първото мнение... Не иска да му предлагаме части, а готови компютри... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той готов ще дойде щом така иска.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно е да дойде сглобен избран на части, друго е да купиш готов сглобен от бакалията... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те и компютърните магазини продават готови сглобки като в бакалията - http://nikem-bg.net/magazin.php?search=COMPUTER

Човека просто е написал че иска да е сглобен други условия няма. 

Това просто изключва подбора на части от някой фирми като Емаг примерно понеже не предлагат сглобяване.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

човека е сигурно някакво лапе дето и въпроса не е написал както трябва,Да беше казал някакъв бюджет или монитор с който ще играе и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То само по профилното му име си личи... Но това е друга тема... Аз разбрах, че не иска да му даваме линкове към части, а директно готови компютри.... Но както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема бюджет ? Ооок ,тоя ми изглежда бая сглобен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджетът ми е около 600 лв и ще играя CS:GO и LoL не ми трябва много мощен компютър и си помислих слагайте и линкове на части няма значение втора ръка или нови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от CuinTheSuN
      Здравейте. Преди около година и нещо исках съвет за конфигурация за един приятел във форума. Той се оказа много доволен от нея и сега, най-накрая, дойде времето и аз да си взема един настолен компютър.
      Понеже не съм силно запознат с тази тема ми трябва вашата помощ при избора. 
      Компютъра ще се ползва главно за игри (GTA V, Skyrim, Fallout 4, Witcher 3, Far Cry 5...тн - главно по-нови издания). Искам да ги играя на 1080p със около 60 fps (не е задължително да се играят на максималните настройки). 
      Искам SSD-то да е поне 250 GB, както и предпочитам процесора да е Ryzen (не задължително). Нямам никакви части, който бих могъл да ползвам. Конфигурацията трябва да е до 2000 лв. Отделно ако може да препоръчате и добър монитор до 300 лв, който да върши работа с компютъра и да ползволява Full HD. Освен игрите компютъра може да се ползва и за web програмиране, като ще вървят програми от сорта на IntelliJ Idea и Photoshop. 
      Би било добре компонентите да са от един и същи магазин, който да предлага сглобяване. (например Никем).
      Благодаря ви предварително!
    • от bumblebee
      Привет пичове, пак опрях до Вас   Преди година благодарение на Вас поръчах на един приятел геймърска конфигурация, с която направо отрепа рибата... ето я и темата https://www.kaldata.com/forums/topic/260578-нова-конфигурация-до-3000-лв/?tab=comments#comment-3615688 Товага избрах конфигурацията на Mariyan Raynov и не съжалявам.
      Време е и за мен да сменя стария компютър, който вече кара 8-ма година, за нещо по-добро. Цената на конфигурацията е трудно да я кажа, но ще кажа като изисквания какво имам и какво съм си харесал, а оттам нататък сте Вие
      Компютъра ще се ползва геймин и от време на време видеообработка. Играта на която играя в момента е Overwatch, а по-нататък ще пробвам сигурно и Anthem (която не е излязла все още). Видеобработка правя на Movavi, не е нщо сериозно просто си сглобявам клипчета, които на сегашната система чакам по 4 часа, за да ги направи......
      Като за начало - компютъра искам да е тих. Мразя нещо да ми Вие, бучи и тн. защото понякога не го спирам, а спя в същата стая. 
      Искам компютъра да е с най-новите излезли компоненти.
      Нещо много важно - видеокартата ще ми бъде подарена, все още не се знае каква ще е, но най-вероятно ето тази http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-R9-290-DC2-4GD5/
      Ако има някаква промяна с нея ще Ви кажа, но определено ще е някаква Radeon серия.
      АМД фен съм, така че отиваме на Ryzen 2700x  Сигурно ще си поиграя и малко с клок, надявам се с Ваша помощ, но това е по-нататък.
      Дъно - не знам   може би от ROG серията?
      Рам - поне 16 гб
      Кутия - http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-BASE-PRO-900-Silver-BGW12/picture.html  ако не става, винаги съм отворен за други предложения (предполагам FD)
      Захранване - be quite! да се съобрази, че ще се клоква процесор, евентуално
      SSD - държа на 2 SSD-та. 1 - нещо около 120 гб за операционната система - бързичко, и едно поне 500 гб (Samsung или?)
      Охладител за процесора - може би този http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-ROCK-PRO-4-BK022/
      Вентилатори - в случай, че изберем друга кутия нещо на be quite отново
      Монитор - AOC AG322QCX мисля да си купувам този, но търпи промяна - Вие кажете дали става. Искам да изпробвам това прословуто freesync.  

• от Dani 01
      Здравейте! Решихме с един приятел да започнем някакъв проект - игра.... Нямаме много познания за това... мислим да работим със Scratch...
      Имаме идея да направим някакъв вирутуален град или село или нещо такова, което да се развива... но не знам това до колко е възможно със Scratch 
      Някакви препоръки, идеи?
          Благодаря предварително!

• от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.