Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ангола стана първата страна в света, напълно забраняваща мюсюлманска религия и издаваща закон за затваряне на всички джамии в страната. 

Това е заявил на 31 август, президент на Ангола, Жозе Едуарду дос Сантос.

http://www.aljazeera.com/news/africa/2013/11/angola-denies-reports-banning-islam-2013112782236279392.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ангола стана първата страна в света, напълно забраняваща мюсюлманска религия и издаваща закон за затваряне на всички джамии в страната. 

Това е заявил на 31 август, президент на Ангола, Жозе Едуарду дос Сантос.

http://www.aljazeera.com/news/africa/2013/11/angola-denies-reports-banning-islam-2013112782236279392.html

Малко са изостанали във времето от Япония. Ама се очаква, Жозе да няма кой знае какви познания по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра новина! А Европа колко ли още ще изостава във времето.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въх, въх, въх ... сещам се само за последния роман на Мишел Уелбек - "Подчинение". Нямам против исляма, но понякога ми идва в повече. Не одобрявам и това, че турското посолство е точно до университета, а преди година смениха турското знаме с два пъти по-голямо. Съжалявам, не вярвам българското посолство да е в центъра на Истанбул и родното ни знаме да е с размерите на двоен персийски килим... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко са изостанали във времето от Япония. Ама се очаква, Жозе да няма кой знае какви познания по въпроса.

Този слух за Япония мисля че е развенчан отдавна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.