Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, търся си нов смартфон, като бюджета е 200-250$ (около 400лв.) Имам няколко набелязани модела:

Ще се ползва за Facebook, Browsing, Навигация, Игри (но не най новите заглавия). Искам максимална производителност за тези пари и бърза работа в multitask режим (1,5-2GB RAM). Държа и камерата да е прилична, доколкото е възможно за телефон. Голям плюс е водоустойчивостта, защото стария умря в басейн :)

Смятам да пазарувам от Amazon, защото излиза малко по евтино.

Какво е мнението Ви за посочените от мен модели, може да предложите и други които ще свършат работа и влиза в бюджета! Ще съм благодарен да ми кажете и дали избраните от мен модели (конкретно тези от линка) са съвместими с европейския стандарт.

Благодаря Ви предварително за помощта!

Поздрави, Никола!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледайте Meizu M2 Note. Lenovo-то също е добър избор. 

Относно съвместимостта, проверете на кои честоти работят модулите на дадените модели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за ZenFone 2 някакви впечатления? За сега ми е фаворит (най добър дисплей, най евтин, най добро видео, Android Lollipop), но M4 Aqua ме грабва с водоустойчивостта и по добрия процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за ZenFone 2 някакви впечатления? За сега ми е фаворит (най добър дисплей, най евтин, най добро видео, Android Lollipop), но M4 Aqua ме грабва с водоустойчивостта и по добрия процесор.

Нали не смяташ да се къпеш с него ?

Дори от Sony не препоръчват да се прави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали не смяташ да се къпеш с него ?

Дори от Sony не препоръчват да се прави.

Естествено че не, но при изпускане във вода си е допълнителна застраховка ако е водоустойчив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че не, но при изпускане във вода си е допълнителна застраховка ако е водоустойчив.

Вземи си този, който ти харесва най-много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз между леновото и м4 се чудя,ама батерията дърпа везните в полза на р70.Навремето сони първи въведоха литиево-полимерните батерии пък се отказаха от тях.Ако бяха изпраскали хубава батерия на м4,щях да си затворя очите за малкото вградена памет.Някъде пишат-1,5гб за потребителя.

Lenovo P70 - Смартфон със 4000 mAh----м4 Non-removable Li-Ion 2400 mAh battery.На българският пазар м4 е с 8гб вътрешна памет от която оставало реално-1,5 гб.На мен лично на Samsung Galaxy S4 2600 mAh батерия ми идва малко.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От изброените варианти аз бих взел Леновото защото има много издръжлива батерия,8 ядрен процесор,много добра камера и 2 ГБ РАМ   :) .

Редактирано от COD (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi redmi note 2 :) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meizu вече на българския пазар с 24 мес. гаранция:

http://smartphone.bg/smartphones-meizu-m2_note-gray

За Asus кой вариант си избрал за тази цена , не е Asus Zenfone 2 (ZE551ML) нали?

Също ти предлага да прегледаш Xiaomi Redmi Note 2 с новият Helio X10 процесор.

Редактирано от georgieff21 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meizu вече на българския пазар с 24 мес. гаранция:

http://smartphone.bg/smartphones-meizu-m2_note-gray

За Asus кой вариант си избрал за тази цена , не е Asus Zenfone 2 (ZE551ML) нали?

Също ти предлага да прегледаш Xiaomi Redmi Note 2 с новият Helio X10 процесор.

Нямам много доверие на тези китайски марки, въпреки невероятните параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал да изчакаш малко до октомври.Очаквам доста брандове да си пуснат новите работи и съответно да падне цената.м5 аквата изглежда чуден,но да му видим цената в БГ,в крайна сметка Зед3 ще падне още при излизането на зед 5.Имаше и други марки които ще пускат нови екстри скоро.И все пак ти си преценяваш.

Аз вчера си изпуснах телефона в един шадраван опитвайки се да правя някакво клипче до Нюкасъл Уни-то и нещо какво ми стана не знам,но той цопна и за щастие е водоустойчив,иначе и аз съм горял с телефон във вода...имах една ябълка,но се удави...и цената за ремонт беше...

Редактирано от Carlsberg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi и Meizu са се доказали. Друго си е да ги пипнеш веднага ще си промениш мнението. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети за този модел, който ти се препоръчва. Не съди по някой си, че китайските са по калпави от самсунга.

https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8/%D0%97%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%BE%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%86-Xiaomi-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B4%D0%B5-15-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0--104405.html

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи къде си.Във БГ не е проблем и Моторола 180 нещо си да извадиш(оная с антената),но в чужбина те гледат с насмешка ако извадиш китайски.Сега ако не ти пука друга тема,но на повечето хора им пука и не е необходимо да ти го казват - то си личи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи къде си.Във БГ не е проблем и Моторола 180 нещо си да извадиш(оная с антената),но в чужбина те гледат с насмешка ако извадиш китайски.Сега ако не ти пука друга тема,но на повечето хора им пука и не е необходимо да ти го казват - то си личи.

В тази тема се разисква за закупуване на телефон, а не как те гледат околните в чужбина. Те и с присмешка ще те гледат ако джоба ти е празен по твоите думи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бягай далече от Леново.Имам повече от половин година опит с s660 и P780 и мога да кажа,че не съм срещал по неоптимизирани телефони.То не бяха къстъм ромове..чудо докато се приведе в приличен вид.Гола вода са!!!

пълни глупости аз живея в лондон и половин година карах със s660 и насмешки не съм видял,нити пък усмивки след като си закупих айфона.Що пишете колкото да се излагате не знам...

От изброените варианти аз бих взел Леновото защото има много издръжлива батерия,8 ядрен процесор,много добра камера и 2 ГБ РАМ :) .

Не е вярно баце ,s660 е с 3000 милиампера но включиш ли нета пада за по малко от ден понеже както споменах по нагоре е адски неоптимизиран и пълен с какви ли не глупави сървиси,които намат изключване ако не го руутнеш.и аз като малко дете се радвах като му видях батерията и веднага го поръчах от минидийл,ни много бързо истината излезе наяве.

Не вярвайте изобщо на характеристиките а търсете информация от първо лице за даден продукт преди да го закупите,за да няма олеле после

Аз съм ползвал zenfone 5 и много бързо започна да ме дразни тава,че нама подсветка на бутоните.Аз кично го намирам за много неудобно понеже телефона си е широк и при опит да боравиш с една ръка на тъмно си е мъка,казвам го от личен опит имай го предвид за zenfone 2, ако и там нещата са същите.иначе о изброените аз бих избрал Сони-то. Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва за Facebook, Browsing, Навигация, Игри (но не най новите заглавия). Искам максимална производителност за тези пари и бърза работа в multitask режим (1,5-2GB RAM). Държа и камерата да е прилична, доколкото е възможно за телефон. Голям плюс е водоустойчивостта, защото стария умря в басейн :)

Бих ти препоръчал за около 440 лева Sony Xperia Z, който напълно отговаря на изискванията и желанията ти.

Нищо, че е модел на 2 години - вече е с ъпдейт до 5.1.1, камерата му е ок, бързина и производителност също са чудесни и мисля няма да съжаляваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi e на 3то място в Китай като най-голям производител на телефони първите са Samsung и Apple.Относно Lenovo , аз те съветвам стой далече от техните боклуци.Asus и на мен ми се струва най-добрия вариант от избраните ти и да както казаха колегите не разчитай на Sony телефоните да ти издържат под вода , то в България гаранцията не покрива ако се намокри телефона дори и да е водонепроницаем  ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление, че тия където оплюват Lenovo никога не са работили с телефоните им от втората половина на 2014г.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление, че тия където оплюват Lenovo никога не са работили с телефоните им от втората половина на 2014г.

Една и съща грешка два пъти аз не обичам да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бягай далече от Леново.Имам повече от половин година опит с s660 и P780 и мога да кажа,че не съм срещал по неоптимизирани телефони.То не бяха къстъм ромове..чудо докато се приведе в приличен вид.Гола вода са!!!

пълни глупости аз живея в лондон и половин година карах със s660 и насмешки не съм видял,нити пък усмивки след като си закупих айфона.Що пишете колкото да се излагате не знам...

Не е вярно баце ,s660 е с 3000 милиампера но включиш ли нета пада за по малко от ден понеже както споменах по нагоре е адски неоптимизиран и пълен с какви ли не глупави сървиси,които намат изключване ако не го руутнеш.и аз като малко дете се радвах като му видях батерията и веднага го поръчах от минидийл,ни много бързо истината излезе наяве.

Не вярвайте изобщо на характеристиките а търсете информация от първо лице за даден продукт преди да го закупите,за да няма олеле после

Аз съм ползвал zenfone 5 и много бързо започна да ме дразни тава,че нама подсветка на бутоните.Аз кично го намирам за много неудобно понеже телефона си е широк и при опит да боравиш с една ръка на тъмно си е мъка,казвам го от личен опит имай го предвид за zenfone 2, ако и там нещата са същите.иначе о изброените аз бих избрал Сони-то.

То щото Лондон не си е отделна държава като местните са застрашен от изчезване вид вписан в червената книга...

И щото да видиш англичанин с различно от ябълка или самсунг си е направо чудо нали...ама всеки си знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hristov1982
      Интересува ме следния huawei p9. Може и samsung galaxy s7 edge и lg g5 или някакъв друг. Искам да заменя моята нокия за такъв, допада ми визията, не търся някакви мега неща. Ще го ползвам за стандартното - снимки, интернет, разговори и някой друго приложение.
    • от Foggy Master
      Здравейте на всички!!! Предпразнично бих искал да купя нов телефон, тъй като успях да счупя моя S7 Edge на асфалта докато говорих с един приятел. Още ме е яд, ама все пак трябва са си взема друг. За разлика от повечето потребители, аз бюджет нямам. Може би се брои, че не ми се дават повече от 1800 лева....  Ще ми трябва повече за камера, защото правя доста снимки. Доста нови модели излязоха и не знам кой от всички да избера. Други екстри не са ми нужни, но не искач някои евтин, за да се развали като един A7 2015. Ще ви бъда много благодарен ако има отзиви
    • от GhostRider69
      Здравейте! Търся най - доброто, което може да се намери в сайта на Виваком, на изплащане (до 20лв някъде, може и малко отгоре), с план Smart S+. Благодаря предварително!
    • от Стоян Христов
      Здравейте. Моля да кажете любимите приложения, които имате на смартфона си. Благодаря.
    • от TpeBoMaH
      Общо взето търся нещо за 2-ри телефон. Единственото нещо които искам да е нов модел. Насочил съм се към HTC Desire 630 / 530 какви са ви мненията ?
      Предлагайте и сходни телефони
      Поздрави,
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.