Премини към съдържанието
tyrboman

Може ли да се сложи българско меню на Nokia 208.1 RM-948

Препоръчан отговор

Телефона е на една позната и иска да меню и клавиатура на български.Погледнах в темата по долу, но този модел го нямаше и понеже не разбирам пък и телефона не е мой не смея да правя експерименти.Иска и приложението WhatsApp.
FCC ID: QTLRM-948

CODE: 059S729

V 06.01
Дали ще може да стане?

https://www.kaldata.com/forums/topic/65266-guide-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BC-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%8E-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD-nokia/

Редактирано от tyrboman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, но българското меню е основният ми въпрос.Толкова ли няма хора, които разбират от телефони, като този?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре го дай на сервиз, ще ти искат около 10-20 лева. Ако си от София само не ходи на този на Красно Село. Не знам какво правят, ама не го правят като хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре го дай на сервиз

Защо толкова ли е сложно?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, не съм правил подобни процедури върху Symbian. По-добре го дай на сервиз и 20 лева, а след това си свиркай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.