Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля за голяма помощ колеги имам един принтер канон мп210 инсталирам всичко както трябва тръгвам да принтирам и излиза бял лист принтера е само със черно мастило

благодаря много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да защото през гугъл хром можех да принтирам сега и това не става .. качих новите драйвери също не става а ми трябва спешно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А провери ли мастилото ? Може и да има, но ако си е починал по-дълго в някой кашон на тавана/мазето, тонера може да е станал неизползваем.

Да защото през гугъл хром можех да принтирам сега и това не става .. качих новите драйвери също не става а ми трябва спешно

Отново, провери ли мастилото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На самия принтер има индикация  за цветната и черната глава.Ако свети някоя червено няма да принтира.Ако всичко е ок там-тест с копиране направо от скенера и ако това е ок тогава ги мисли драйверите.Само с една глава няма да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еех, ако беше споделил и операционната система.

Пробвай:

Копирай текста по-долу

net stop spooler
del /F /Q %systemroot%\System32\spool\PRINTERS\*
net start spooler

Start->Search->напиши cmd  и като се появи черната иконка, щракни с десен бутон по нея. Избери Run as administrator. Щракни с десен бутон в черния прозорец и избери Paste. Затвори прозореца и опитай да печаташ.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.