Премини към съдържанието
Tolkata

Самсунг Галакси С3 нео, проблем с актуализация

Препоръчан отговор

Здравейте,имам проблем с актуализациите на гугъл+ и гугъл.Като тръгна да ги акнуализирам и ми дава че има грешка в актуализацията(403).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш мениджъра на приложения и търсиш всички приложения на гугъл: гугъл диск, гугъл мапс, гугъл плюс, гугъл плей и т.н. На всичките им изчистваш кеша и данните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия телефон и на мен тази грешка ми се появява от време на време при сваляне на приложения от google play.Повечето пъти с рестарт се оправя.Ето какво пише в google : https://www.google.bg/#q=greshka+403+samsung

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия телефон и на мен тази грешка ми се появява от време на време при сваляне на приложения от google play.Повечето пъти с рестарт се оправя.Ето какво пише в google : https://www.google.bg/#q=greshka+403+samsung

Аз ИМАХ същият смартфон и тези грешки се оправиха след скок към CM12.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,изчистих данните както ми казахте и пак същата работа.С рестарт пак не става,дава си грешката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, тогава им дейнсталирай всички актуализаций. А случайно да си сменял паролата на гугъл акаунта си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-после успяха да се актуализират.Обаче сега става пък друго ако ми кажете и това как да оправя много ще съм ви благодарен.Като се свържа към wi-fi ми излиза като уведомление (заявка за вход) към gmaila и няма изчистване освен с рестарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това как да го махна.Не ми дава бутона за изчистване.и ми седи постоянно горе в лаво триъгалника с удивителен.

post-361619-0-79992000-1442651543_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава пробвал съм тръгва да отваря нещо обаче го маха много бързо и немога да разбера какво пише,май нещо за влизане в профил.някакъв друг метод трабва да има.като го ресна се маха но свържа ли се към уайфай пак излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не става несе маха.това е нещо с gmail-а май не с галерията.незнам обаче много ме дразни,най-интересното обаче е че преди даваше да го изчиста,а сега от извесно време нестава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.