Премини към съдържанието
Илиан Маврудиев

Проблем при инсталиране на прозорец 7

Препоръчан отговор

Здравейте , имам проблем при инсталиране на прозорец 7 не мога да продължа напред за 1 ви път ми се случва това ако може някой да помогне Благодаря предварително :)

post-341234-0-69495600-1442517242_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв точно е проблемът?  Delete първия дял, после Create new partition  и Next.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми опитах няколко пъти  но не става реално там където е Primary Трябва да е нали System но незнам как да го направя и не мога да тръгна да инсталирам прозореца ... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това описание нищо не ми казва за действията, които си извършил. Следва ли да гадая? Ще стане System, След като инсталаторът на Windows го обработи. В момента има ли някакво съдържание в първия дял?

Както е в момента маркиран 1. дял, щракни на бутона format.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма никаде никакво съдържание цукнах формат и пак същото Забелязах че не ми създава този малкия партишън 100мб дето е за уиндоуса и според мен от там е главния проблем....            

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не продължаваш с Next - той е активен. Малкият дял ще се създаде после в процеса на инсталиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е идеята за 128мб дяла ? Нормалното е да  затриеш дялове 1 и 2 и със наличното пространство да си инсталнеш като бял човек . След това  големия дял си го ползваш за дял D .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, аз сега видях, че 2. дял е 128МБ. Изтрий първия и втория дял, след това създай нов дял на празното място и го форматирай. След това продължи с инсталирането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.