Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Phablet LG G4 STYLUS H635,имате ли наблюдения,притеснява ме само ниската работа на процесора 1.2 GHz

И очаквах да е с по новата версия на Lolipop 5.1 , а не 5.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си в САЩ, или имаш възможност да закупиш модификацията, която се прави само за T-Mobile, която е с два пъти повече(2ГБ) оперативна памет и двоен обем(16ГБ) на вградения флаш модул, е за предпочитане. Не виждам причина да се притесняваш за характеристиките на процесора.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам за един приятел,той го загледа вчера! Но той се намира в Саудитска Арабия а там нещата стоят по различно :D

Не знам все си мисля че 1.2 ще му дойде слаб най вече за графичната обработка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, е щом е там сигурно е фрашкан с пари, спрямо нашите стандарти :D  В този смисъл, защо не се насочи към по-сериозна "тухла" ? Другият и основен въпрос е: Защо по дяволите, му е дошла идеята да работи такава работа на телефон?

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, е щом е там сигурно е фрашкан с пари, спрямо нашите стандарти :D  В този смисъл, защо не се насочи към по-сериозна "тухла" ? Другият и основен въпрос е: Защо по дяволите, му е дошла идеята да работи такава работа на телефон?

Чак пък фрашкан ,ако  съдя по себе си (аз  година и половина работих там) ..и ползвам Lenovo ;)

Телефона го избира поради няколко причини:

1.Там където работи е много запрашено  да не говорим и за пясъчните бури всяка седмица,затова не иска да е нещо "сериозно"

2.Много голяма опасност има да го повреди,изтърве чукне и пр.!

3.Голям дисплей ,лесно ще си чете БГ новините без да се напряга

4.Сравнително голяма батерия

Аз му предложих Lenovo K920 ,но прекалено голям му се вижда!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай тези 4 филтрирани резултата...Машинки с яки процесори, много оперативна памет, дисково пространство и големи батерии. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай тези 4 филтрирани резултата...Машинки с яки процесори, много оперативна памет, дисково пространство и големи батерии. 

И нито един от предложените все още не може да се купи отникъде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нито един от предложените все още не може да се купи отникъде...

Първият е наличен от Август :) Останалите най-вероятно от другия месец. Не съм прочел никъде като условие, че покупката е спешна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.