Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам въпрос към екипа. В секция "Мои файлове" имам примерно качени снимки и файлове, които са общо 2 мегабайта. До разрешените 10 мегабайта има време, но ако искам да изтрия тези които до сега съм качил, не виждам бутон с който да ги избера и да ги изтрия.  Каква е процедурата за тази секция, защото аз винаги предпочитам от това място да качвам нагледни снимки или файлове, а не чрез външен линк. Благодаря предварително и ако питането ми Ви притеснява , спокойно мога да изчакам за отговор във времето.

Снимка003.jpg

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз попитах същото. Можеш да си ги изтриваш в Мои файлове, отстрани има кошче - натискаш и триеш, но да знаеш, че снимката се изтрива и от поста, в който си я споделил - така поне ми отговориха. Затова ползвай URL - по-практично е. ;) А и аз нямам идея дали обемът за тези файлове ще се увеличава... 123456.thumb.jpg.5885caa9391c4152c822650

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ясно. Аз отдавна получих инфо, но за да задам въпроса си "кошчето" още го нямаше, а и никого не съм притеснявал по въпроса. Що се касае до използване на URL адрес - не ми е удобно това, защото много често правя снимки на това за което пиша или обяснявам, които след седмица премахвам по мое желание. Със предните версии имаше ограничение на обема, на предпоследната той достигна 10 мегабайта за обикновените ползватели (които са VIP са с повече) но явно е, че тенденцията е да се увеличава обема. Въпросът се решава от администрацията на форума, а ние само си го ползваме.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.