Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

SG TCP Optimizer 4.0.1 / оптимизиране на връзката с интернет

Име на изданието: TCP.Optimizer.4.0.1
    Разработчик:
    speedguide.net
    Страница:
    http://www.speedguide.net/downloads.php

Лиценз: FreeWare
    Език: английски
    Размер: 680 KB
    ОС: Window

8376502G.png

TCP Optimizer - програма за оптимизиране на връзката интернет. Мисля, че на много от вас е известно, че процесът на настройка на връзката с интернет изисква време, нерви и знания. Но дори и в този случай никой не ви гарантира, че може да имате увеличение на скоростта и подобряване на безопасността. Операционната система със своите ограничения може да не ви даде максималната скорост и минимален пинг. Именно затова често ни се налага да прибягваме до странични разработки, които могат да се намесват и коригират процеса на свързване.

8376503A.png

TCP Optimizer ви предлага всички необходими настройки за оптимизиране на връзката. Инструментът работи не само с основните параметри, но също може да променя нужните стойности в регистрите. Интерфейсът на програмата е пределно опростен, въпреки предлаганите множество настройки. Български не се поддържа, но смятам, че няма да затрудни потребителите. Всяка стойност има контекстно пояснение, което улеснява справянето с настройките.  За да влезете в режим на настройка, маркирайте радио бутона Custom.

И както при всички програми, които работят с регистратурата, не забравяйте накрая преди да натиснете бутона за извършване на записа, да проверите има ли отметка на опцията за създаване на резервно копие на настройките преди оптимизацията.

8376504H.png

Разделът Advanced Settings ви дава още повече параметри – той е разделен на няколко категории, Internet Explorer Optimization, Retransmissions, Dynamic Port Allocation, Network Memory Allocation и т.н.. TCP Optimizer има много настройки, способна е да удовлетвори потребностите на потребители с високо ниво.

8376505c.png

8376506k.png

8376507N.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ново издание: 4.0.5
    Страница:http://www.speedguide.net/downloads.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер Така днес получих смс от интернет доставчика си,че наближава датата за изтичане на договора ми и ако имам желание да заповядам да преподпиша нов Ходих да питам дали са пуснали няква предпразнична промоция нещо а у понеже аз съм на пакет интернет + 3 телевизора общо сумата е 40 лева на месец таксата но сега ми предлага предпразничната промоция такса 30 лева като пускам новия договор той ще е за 2 години но има и една уловка Сега съм на 70Mbps а след подписването на новия договор който ще е 2 години скоростта на интернета ще е малко по бавна 50Mbps Понеже това не ме устройва,защото искам възможно най бърза интернет скорост понеже всеки ден играя League тегля си филми да гледам и с тези 50Mbps сигурно ще се теглят двойно по бавно запитах го дали има някъв вариант да направим нещо да увеличим от 50Mbps на повече да стане ? Той ми каза,че има вариант да си купя една оптика да дойдат да я монтират и скоростта ще се дигне на 100Mbps даже има вариант да стигне до 150Mbps Казах му,че това ме устройва бих ги дал 50 лева за една оптика тъкмо интернета ще е по бърз И сега въпрос ? Понеже не съм много на "ти" с тези оптики Някой който е на оптичен интернет или има познат който е на оптичен интернет да сподели мнение дали си струва ? Дали е по добре с нея от колкото кабелен интернет ? Мерси Предварително !!!
      • от Ангел Богатинов
        Здравейте,
        От известно време имах проблем със стария рутер - губеше се мрежата или при стартиране на копа, след като не е бил ползван няколко дни, трябваше да се чака по 10-20 мин. за връзка.
        Смених рутера, защото мислих, че проблема е в него. Сега съм с TP-LINK TL-WR841N(EU). В началото всичко беше на ред, но няма и два месеца започна да се губи безжичната връзка. Реших, че локалния комп. може да създава проблем, за това го вкл. в допълнителния порт на медията. И отново се повтори същия проблем - ако локалния комп. не работи след няколко часа прекъсва връзката към рутера.
        Днес се оказа, че рутера не отчита връзка с интернет, а компа да. Проверих WAN порта на рутера - работи и не изгорял. Рестартирах до фабрични - нищо. Ъпдейтнах фърмуера до последна версия - отново нищо.
        Някакви идеи къде може да е проблема?
        П.П. Тествах кабелите първо на компа после и на рутера. Свързах и лаптопа към медията - след няколко минути го разпозна и свърза, т.е. имаше връзка към мрежата. Рутера е с клониран мак от настолния комп.
      • от Tixomir Katev Zizi
        Здравейте приятели искам да попитам нещо. Тъй като скоро се преместих в чехия да поработя и имам малък проблем. Тук в обетовната имаме рутер който си го ползвах без никакъв проблем но ето че днес като станах и се опитах да заредя страница в мозила... не зареждаше... но иторента в който бях пуснал филми да ми се теглят вървеше перфектно даже филмите се изтеглиха... Какво е това пробвах с телефона към рутера всичко ди зарежда единствено само на лаптопа не става да се зареждат страници... Даже свързах чрез мобилни телефончето и лаптопа всичко беше перфектно помагайте много ви моля
      • от ivandersar
        Здравейте колеги.Имам следният проблем и ще съм благодарен ако ми дадете каквито и да било съвети.
        ПРОБЛЕМЪТ Е СЛЕДНИЯ
        Купих си рутер и понеже не е някаква голяма философия самото му пускане и свързване го направих сам.Тук обаче идва проблема.Кабелът който идва от доставчика го свързвам в порта WAN и лампичката свети.Свързвам компютъра в един от другите свободни портове и тази лампичка свети.В действителност wi fi сигнал има но като се свържа с някое от устройствата си имам 5 черти обхват но в действителност интернет няма.На компютъра също няма интернет като ми седи жълто триъгалниче.А като пусна кабела от доставчика в компютъра интернет ИМА.
        Чудя се възможно ли е рутерът да не приема по някакъв начин сигналът който идва по кабела...И за това да не може да го предаде след това ?
        Ще съм ви благодарен за всеки съвет за това какво бих  могъл да направя.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.