Премини към съдържанието
Viiipeer

Надежден онлайн магазин за телефони

Препоръчан отговор

Здравейте! Прегледах в сайта pazaruvaj.com, че gosmart.bg има най-ниски цени. Доколкото знам магазина не е физически, както някои други и дали това е проблем?

Знам и за други сайтове, които са вече изпитани от мен, като rvmobile и citytel, но последния държи по-висока цена....

Ще се радвам да споделите и други магазини, но и да кажете дали имате наблюдения за посочения от мен. Темата е важна за мен и не е с цел реклама, а за да се уверя, че магазина е надежден и евентуално няма да е проблем да поръчвам от там.

P.S. Нещо става с форума, защото ми изписа Server error и затова пуснах две теми. тази може да се изтрие и да остане другата!

Благодаря!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Магазинът български ли трябва да бъде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отворете mobilebulgaria.com и там всички магазини са с рейтинги - колкото по-висока е оценката, толкова повече доволни хора и положителни коментари.
    Нещата са реални, а не измислени и са трупани с години.

Иначе не мисля, че варианта със спестяване на някакви пари е добър, защото много хора са си скубали косите с такъв избор и в нета е пълно с оплаквания впоследствие.
    Съвета ми е - дайте някой лев повече, но поне ще имате апарат и качествено обслужване и съпорт.
    Не е важна само продажбата, а след това двете години гаранция да бъдат обслужвани на ниво.

пп. Темата е за раздела с мобилните апарати и не знам защо сте я пуснал тук.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Магазинът български ли трябва да бъде?

Да, за българия става въпрос.

Отворете mobilebulgaria.com и там всички магазини са с рейтинги - колкото по-висока е оценката, толкова повече доволни хора и положителни коментари.
    Нещата са реални, а не измислени и са трупани с години.

Иначе не мисля, че варианта със спестяване на някакви пари е добър, защото много хора са си скубали косите с такъв избор и в нета е пълно с оплаквания впоследствие.
    Съвета ми е - дайте някой лев повече, но поне ще имате апарат и качествено обслужване и съпорт.
    Не е важна само продажбата, а след това двете години гаранция да бъдат обслужвани на ниво.

пп. Темата е за раздела с мобилните апарати и не знам защо сте я пуснал тук.

Защото не е пряко свързана с избор на конкретен модел телефон, а избор на сайт, затова я пуснах в този раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.