Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Във всички останали форуми, които някога съм посещавал, си имат или цял раздел за правилата, или поне закачена тема във всички форуми и подфоруми, където човек може да ги прочете. Тук обаче има... полов белег. Как по-точно очаквате да прочета правилата (нещо ми имало на линковете), когато нямате такива, а търсене през гугъл за правилата ми показва страница, която казва "сори, пич, ама 'неска няма да четеш правилата"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всички останали форуми, които някога съм посещавал, си имат или цял раздел за правилата, или поне закачена тема във всички форуми и подфоруми, където човек може да ги прочете. Тук обаче има... полов белег. Как по-точно очаквате да прочета правилата (нещо ми имало на линковете), когато нямате такива, а търсене през гугъл за правилата ми показва страница, която казва "сори, пич, ама 'неска няма да четеш правилата"?

За човек, регистрирал се преди 8 години не е ли малко късно да ги търсите сега за да ги четете?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поинтересувах се, то пък излезе, че се обновяват, на по-"високо" равнище :)

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време платформата беше съвсем различна и правилата се намираха лесно. А и за 8 години кой знае колко са се променили правилата. Плюс това, като гледам как в някои теми разни хора си признават и дори призовават за флудене и тормозене на други потребители (флуденето е незаконно, нали знаете?), явно правилата доста са се променили и изродили, че дори са се превърнали в двойни стандарти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм гледал как е днес, но поне до по някое време вчера, нямаше как да се слеят автоматично последователни коментари от един профил, в случай че са писани скоро един след друг и няма постнат коментар от друг  колега. А това е нормална функция на съвременните форуми, която предотвратява "наводняването" в някаква степен. Всъщност, я има от около, или дори преди 2008(по спомен) в IPB, но явно някой я забранява тук.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж горе след Ново Съдържание зад падащото меню Още

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.