Премини към съдържанието
prishuleca

Версия на Autodesk Inventor?

Препоръчан отговор

Здравеите всички, имам имам един може би малко глупав въпрос. Моля ако администраторите да преместят темата, ако не и е тук мястото и се извинявам за което. Имам вкъщи лаптоп HP Probook 470 G1 с процесор Intel Core i7 4702MQ, РАМ памет 16GB, Видеокарта AMD Radeon 8750M - външна и Intel HD Graphics 4600 - вградена. Въпросът ми е с коя версия на Autodesk Inventor на този лаптоп ще имам максимална производителност също и при какъв Windows 7 или 8.1? 
    Да знам по принцип по старите версии са по малко натоварващи, но ето Windows 8.1 работи с една идея по добре от Win 7, но все пак е по добре. Същото го има и в Topsolid 7, доста по лека е от предишната версия Topsolid 6. Има ли нещо подобно при другите CAD програми и по конкретно Autodesk Inventor? Доста често ще работя с големички сглобени единици - със стотици и дори хиляди детайли. 

Пуснах темата в два други форума, но без отговор досега и се извинявам ако някой мисли че не и е тук мястото, че е спам и т.н., но ще го помоля да обясни накратко, ако трябва и на лично съобщение къде ми е грешката.

Редактирано от prishuleca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей. Въпросът ти е много специфичен - не казваш в кои форуми още си питал, мисля че в този - http://forums.autodesk.com/t5/inventor-general-discussion/bd-p/78 - ще могат да ти отговорят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.