Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички !! С ваша помощ успях да си купя нов компютър и съм страшно доволен и благодаря ! С него си купих едни слушалки за 36 лева (преди бяха 49) звука е добър ,НО микрофона е ужасен ! Искам да се занимавам с Youtube и Streaming та се чудя дали да си купя някакви слушалки скъпи или направо от Amazon да си внеса допълнителен микрофон (external) .Преди ми помогнахте много ! Надявам се да е и сега така ! Моля изкажете мнението си и предложете нещо ! Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така да се занимавате с Youtube? Според мен е по-добре да си купите отделен микрофон... Повечето вградени микрофони в слушалки, уеб камери, фотоапарати и друга аудио и видео техника са колкото да ги има... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се занимавам с Youtube значи да си имам канал и да си играя игри и да качвам клипчета от игри , можете да ми говорите на ТИ , тъй като аз съм на 16 и няма да се обидя а предполагам Вие сте по-възрастен от мен , затова аз ще продължа на Вие :) А и като ми говорите на Вие се чувствам стар :D 

Редактирано от ohridd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говори ти на Вие, защото ви уважава. Попринцип качването на геймплей е незаконно, но на никой не му пука. Просто гледай да не качваш пиратска музика. Да, youtube много лесно ще разбере дали си я закупил. Сега към темата: По-добре е отделен, качествен микрофон. Както каза Blue Ray микрофоните в тези устройства са колкото да ги има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че говори така от уважение , но просто се чувствам странно. Дори и учителите говорят така и е странно , но както и да е ,отплеснах се .Някой отделен микрофоно да предложите можете ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от много неща , предполагам в най-добрия случай до 300лв , понеже имам и други разходи по компа .

Редактирано от ohridd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иха 300лв. Хъм, колко абоната имаш..? Питам просто защото за да си вземеш професионален микрофон то ще е само заради суупер доброто качество на звука.. ето това си взех аз. Имам 200 абоната и снимам на разни игрички, никой не се е оплакал от качеството на звука или нещо подобно :wink12: Има супер малко излишен звук и е много удобен с тази поставка.. 

Пожелавам ти късмет. :wink12:

Попринцип качването на геймплей е незаконно, но на никой не му пука. Просто гледай да не качваш пиратска музика. Да, youtube много лесно ще разбере дали си я закупил.

Ха ха, това ме разби било незаконно. Искам да ти кажа, че от това се печелят милиони (и то напълно законно), само дето не в България. За пример мога да ти дам куп известни хора, именно прочули се с това... има и един българин (bodil40 (не правя реклама, само казвам), той има над 1 000 000 абоната и месечно получава над 100 000 евро...) А това с незаконното пускане на музика може да се слагат всички песни, но под формата на ремикси и други, също така има и хора, които създават музика точно за да се слага е YouTube - цък. Та да затова моля те образовай се по тази тема преди да коментираш... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иха 300лв. Хъм, колко абоната имаш..? Питам просто защото за да си вземеш професионален микрофон то ще е само заради суупер доброто качество на звука.. ето това си взех аз. Имам 200 абоната и снимам на разни игрички, никой не се е оплакал от качеството на звука или нещо подобно :wink12: Има супер малко излишен звук и е много удобен с тази поставка.. 

Пожелавам ти късмет. :wink12:

Ха ха, това ме разби било незаконно. Искам да ти кажа, че от това се печелят милиони (и то напълно законно), само дето не в България. За пример мога да ти дам куп известни хора, именно прочули се с това... има и един българин (bodil40 (не правя реклама, само казвам), той има над 1 000 000 абоната и месечно получава над 100 000 евро...) А това с незаконното пускане на музика може да се слагат всички песни, но под формата на ремикси и други, също така има и хора, които създават музика точно за да се слага е YouTube - цък. Та да затова моля те образовай се по тази тема преди да коментираш... 

Моля те, първо ти се образовай по тази тема преди да говориш.

Цък. Можеш да снимаш как играеш игрите, но не и ако възнамеряваш да печелиш пари от това. За да печелиш пари от това, първо трябва да получиш разрешение от самите създатели. И аз говорех за песните в оригиналния си вид.

8426640Z.png

Смених песента с нейн "окрасен" вид и нямам проблеми...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.