Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам как да се отърва от тези досадни реклами инсталирах на операта какво ли не и не се махат... вчера си ъпдейтнах windows 10.. и на абсолютно на всеки сайт ми се показват 

Без име.jpg

Редактирано от Янкулов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж в разширенията на Операта да няма нещо непознато.

на един мой познат му се беше инсталирало някакво разширение "......Аds" в Хрома,май при теб е нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

uBlock ти трябва. AdBlock го махни понеже не само иска повече ресурси но и пропуска при това целенасочено...

Всъщност аз ли нещо недовиждам или си сложил и втори? :ohmy:

пс. Винаги изключвай брояча.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж в разширенията на Операта да няма нещо непознато.

на един мой познат му се беше инсталирало някакво разширение "......Аds" в Хрома,май при теб е нещо такова.

махнах някакво разширение дето беше инсталирал windows 10  и махнах adblokc plus и сега няма проблеми само с Adblock. Блогодаря за помощта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти,на мен вчера същите реклами ми се показваха,не знам как но от нищото се махнаха.Вече не ги виждам изобщо.Може да изчакаш малко и да видиш дали ще се махнат,може да имащ същия проблем като мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.