Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! 
Карам Голф 3 ка 1.6 двигател и днес ми се появи следния проблем - карах колата известно време след което я паркирах и пуснах климтика да поработи малко 10 минути след което тръгнах да паля колата и та просто отказа . След няколко неуспешни опита се появи следния проблем Алармата започна да пилюка заедно с мига4ите и всекви такива . възможно ли е да е от акумолатора ?   Извинявам се за неграмотното писане не съм Българин и ми е трудна все още граматиката

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо пробвай да го заредиш със зарядно тоя акумулатор, ако не стане тогава купувай нов.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли колко дърпа тоя климатик. :D Провери алтернатора, недей тръгва да сменяш направо акумулатора. Може да не се зарежда, а ако е това ползата от нов акумулатор е безсмислена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз не разбирам, как е възможно да пуснеш климатика, при неработещ двигател?! Кой ще върти компресора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е с пернишки климатик :)

klimatik.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.