Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следния проблем. Преди 2 дена си взех нови слушалки,понеже старите бяха свършили курса (новите са Hama Fire starter) . Възпроизвеждат се  звуците от компютъра ми (като музика,звук от игра и т.н.) във всяка апликация за комуникиране,като тиймспийк ,скайп ,дори и в стийм. Моля дайте съвети да го оправя. Разбрах,че за саунд картата ми трябва да се ползва SoundMax драйвъра ,снощи го сложих,за да тествам  , но с него ме чуват супер слабо и реших да го махна и сложих временно отново драйвъра на realtek ( кофти е,че нямам audio manager,заедно с него, та да си регулирам advanced настройките) ,докато се намери решение. С OS WIN 10 Pro N съм , soundmax не вадят драйвери от доста време или поне аз не знам.
 Дъно - Asus P5Q3 Deluxe .  Аудио - Analog Devices AD2000B @ Intel 82801JB ICH10 - High Definition Audio Controller    PCI .

Бих се радвал,ако ми помогнете да отстраня проблема ,да не ми чуват звуците или начин да настроя soundmax,така ,че да ме чуват , но да не се чуват и звуците ми в игра и т.н.

Редактирано от deqn_0000 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали имате отделна звукова карта или ползвате вградената в дъното.

Опитайте да инсталирате драйвера в режим на съвместимост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон върху драйвера,отваряш свойства и после в полето за съвместимост (compatibility) ,избираш операционната система.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря подобно меню

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.