Премини към съдържанието
Azhen

Black Desert Руска Отворена БЕТА

Препоръчан отговор

За тези които може би още не знаят на 12ти Октомври пуснаха отворената бета на Black Desert.Всичко е на Руски език разбира се но за най-нетърпеливите които не успяха да пробват корейската и/или японската версия тази е доста по достъпна , няма IP блокиране и мисля че става да се регистрирате и с български e-mail.Поиграх я няколко часа и бих казал че е доста уникална игра , комбинация от Blade & Soul , Vindictus ,ArcheAge и още нещо.Нещото за момента което ми направи голямо впечатление е това че терена върху който се намираш ти влияе на героя , дали било камък , кал или вода.Все още я разучавам но играта е адски красива с много детайлна кустомизация на героя има 5 класа за момента , има gender-lock но не е голям проблем поне за мен.

ето го и сайта на който може да се регистрирате 

http://blackdesert.ru/  както казах всичко е на Руски език , убеден съм че някой ще направи или вече има Английски превод поне на менюто така че според мен си заслужава.
До колкото знам бетата няма да бъде Изчистена(затрити героите и акаунтите)  след като приключи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.